Vaša manželka je tiež dídžejka. Keďže máte spolu polročnú dcérku Elu, ako riešite váš nočný pracovný život? Máte opatrovateľku?

- S Verunkou sme sa spoznali za dídžejským pultom a kedysi sme spolu hrávali, ale ona to má len ako voľnočasovú aktivitu. Venuje sa sociálnej práci, rieši bývanie pre sociálne slabšie skupiny. Žiadna opatrovateľka u nás neprichádza do úvahy, maximálne nám pomôžu babičky a dedkovia.

Hrávate nielen na párty, ale aj na súkromných oslavách. Ste len pre solventnejších?

- V kluboch chcú od vás jeden štýl, a ja mám rád deväťdesiate, oldies, latino, rnb, moderné… Takže na súkromných akciách si môžem zahrať všetko a je to príjemné. Ceny za vystúpenie dojednáva môj manažér, ale povedal by som to tak, že nie som až taký slávny ako napríklad Leoš Mareš (smiech). Takže to nie je v astronomických výškach.

Erik pracuje v Prahe ako dídžej
Erik pracuje v Prahe ako dídžej
Zdroj: facebook

Koronakríza pripravila umelcov na mesiace o zárobok. Ako je to s vami?

- Verunka je na materskej, takže ju to pracovne nezasiahlo skoro vôbec. Ja som to jednoznačne pocítil, tri a pol mesiaca som si neškrtol. Držanie kasy nie je moja silná stránka, ale našťastie mám veľmi hospodárnu manželku. Niežeby sme si mohli vyskakovať, ale zvládli sme to. Na druhej strane je na nezaplatenie, že som mohol byť naplno s rodinou, takže som Verunke mohol viac pomôcť, hoci ona je superžena a Terminátor v jednej osobe (smiech) a má môj obdiv, ako to všetko zvláda.

Pokračovanie na ďalšej strane.