,,Roky snívania, plánovania, mesiace organizovania, hľadania, stresu a teraz je to konečne tu! Ešte je strašne veľa práce pred nami, ale to už bude len radosť," podelila sa v júli minulého roka speváčka s fanúšikmi o svoju radosť z nového domu. Má to byť istota do budúcnosti, v ktorej nájdu všetci vytúžené útočisko. 

Dáša spolu s manželom, tanečníkom Tonym Poruchom a ich synčekom Manolom, ktorý sa narodil v zime 2018 sa tešia na to, že raz bude všetko dokončené a budú si užívať zaslúžený komfort. 

Dočkali sa však nepríjemného prekvapenia. Do ešte neobývaného domu sa vlúpali zlodeji. Mamba s poriadnou dávkou irónie zlodejovi či zlodejom odkázala: "Ďakujeme tomu, kto si prišiel zobrať náš bojler. Snáď poslúži." Dodala: "Sranda je, že sme vedľa seba tri rovnaké, neobývané domy, ale vykradli len nás."

Z ďalších slov cítiť mierne zúfalstvo, už má vraj pocit, že dom nikdy nedokončia. Neustále ich prekvapí niečo nové, čo sa pokazí, zmizne alebo je zle urobené a treba sa do toho pustiť nanovo. "Ja viem, že mať dom je ťažký oriešok, ale že to bude až takýto nekončiaci príbeh, to som si naozaj nemyslela," priznala. Napriek všetkému sa snažia byť pozitívni a vydržať. 

Anketa
Okradli vás niekedy?
  • 96%
  • 4%