Dodala: „Takže som šťastná, že dnes už môžem zaradiť ,dolehlavectvo‘ do cvičenia, ktoré je aj bez toho vyčerpávajúce peklo. A kombinovať aj s angličákmi. Takže, šťastná som. A áno, chválim sa a svoje odhodlanie prelomiť to,“ srší spokojnosťou Tina, ktorej po prvých vyšetreniach predpovedali lekári iný osud.

„Podľa matrixových prepočtov a podľa prognóz som mala byť už približne tretí rok na vozíku. Hekla som matrix. Asi, hovorím si,“ uviedla Tina, ktorá doslova ušla takmer nezvratnému osudu. A ide si „bomby“ ďalej...

V klietke nebude

Speváčka svoje autoimunitné zápalové ochorenie, ktoré napáda mozog, miechu, obaly očných nervov a zatiaľ naň existuje len liečba zmierňujúca príznaky, vôbec nešetrí. Veď prečo by mala. Najnovšie si vymyslela ďalšiu aktivitu, ktorá jej pomáha žiť tak, ako si želá – naplno.

„Som celoživotný lovec haluzí a výziev. Idem tam, kde sa deje niečo nové a prínosné, aj keď je to svetelné roky od mojej komfortnej zóny. Poznám tlak, neznesiteľnú fyzickú aj psychickú bolesť, nekonečnú únavu, demotiváciu, a hoci som nikdy nestála v ringu/klietke, tak posledné roky je mojou hlavnou témou upokojovanie mysle, preberanie kontroly nad svojou hlavou,“ vysvetľovala Tina nedávne rozhodnutie vstúpiť na pole bojových umení.


Zápasiť nebude, ale stane sa z nej mentorka bojovníkov, ktorých bude kočírovať zo psychickej stránky.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.