„Ja všetky veci, ktoré mi prichádzajú do života, beriem ako výzvu, takže napríklad keď mi diagnostikovali sklerózu multiplex, moja prvá reakcia bola, že vlastne budem parkovať na vozičkároch v Auparku a že už zaparkujem vždy. A potom som ešte volala kamarátke, ktorá robila v nejakej poisťovni, a pýtala som sa jej, či mám diaľničnú známku zadarmo,“ zasmiala sa Tina nad spomienkami v online tolkšou s Marcelom Osztasom.

Ako dodala, okrem iného jej v boji so zdravotnými ťažkosťami pomohol pohyb, konkrétne crossfit.

Hekla Matrix

Kmeťová vlani po dlhšej pauze ohlásila malý návrat na hudobnú scénu. Opäť si obnovila svoje profily na sociálnych sieťach s tým, že bude na ne vešať už len pekné obrázky a pozitívne správy.

Pre veľkú radosť svojich fanúšikov tak urobila aj nedávno, keď zverejnila povzbudzujúce zábery. Na nich je v telocvični na rebrináku takpovediac „na netopiera“ – dole hlavou.

„Toto videjko som pridala najmä preto, že pred pár rokmi som nemohla byť v pohode dole hlavou ani dve sekundy, lebo by som skolabovala od silného závratu. Takisto angličáky boli na kolaps, lebo rýchla zmena hore/dole bola nerealizovateľná,“ pochválila sa.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.