Raj pre Mauglího

Ešte väčšiu radosť ako tú z prostredia hokejok a pukov dožičila Tina svojej dcérke v šatni s kostýmami. Prostredie farebných šiat na vešiakoch a topánok v poličkách nadchlo dievčatko natoľko, že ju rodáčka z Prešova odtiaľ nevedela dostať.

Malú lásku preto zvečnila na fotke a tú zavesila na sociálnu sieť s vtipným opisom. „Raj pre môjho Mauglího. Vzala som čokinku na kostýmovú skúšku do filmu a ťažko sa odchádzalo,“ vtipkovala Csillaghová, ktorá má doma ešte syna Leonarda. Toho porodila futbalistovi Richardovi Lásikovi.

Dcéra speváčky Tiny
Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Návrat pred kameru?

Skvelou správou je, že Tina pokračuje v napĺňaní svojich slov, že je späť v šoubiznise. Návrat na pódiá ohlásila už pred vyše dvomi rokmi po tom, čo sa stiahla z očí verejnosti pre zdravotné problémy. Nie je žiadne tajomstvo, že ju v minulosti veľmi nepríjemne zaskočila diagnóza skleróza multiplex a ona musela nájsť odpovede na mnohé vnútorné otázky.

Tinin výlet do kostymérne môže naznačovať, že kráska sa chystá opäť objaviť aj na filmovom plátne. Už dávnejšie sa spomínalo, že tvorcovia budú nakrúcať pokračovanie filmu Lóve.

Nie je vylúčené, že skúšky šiat pochádzajú práve z tohto projektu. A možno sa jedného dňa aj jej Liliana objaví na striebornom plátne alebo na pódiu.