Zo speváčky Márie Čírovej sa počas uplynulého koronového roka stala zdatná influencerka čarujúca v kuchyni. Dôkazom je napríklad torta k výročiu svadby pre jej manžela Maroša Kachúta (47), ktorou prekvapila aj tých followerov, ktorí o jej kuchárskych a pekárskych schopnostiach doteraz nepochybovali. Jej výtvor mnohým vyrazil dych. „Táto špecialita pre manžela vznikla preto, že odmieta moje krémové torty. Niežeby boli zlé, ale nie je veľmi na zákusky. Ja ich zas veľmi rada vytváram, vyhrám sa s nimi,“ vraví Mária. Dokázala to aj pred pár týždňami na prvé narodeniny syna Rubena.

Zožala obdiv

Rubenovi upiekla statnú dvojposchodovú tortu. Na podpichnutie, že sa jej manžel stráni klasických tort, pretože má mladú ženu a chce si držať líniu, zareagovala so smiechom: „To nie. Ale aspoň dostávam takto výzvy, nech som kreatívna a pripravím aj niečo zdravšie. Nabrala som teda odvahu a pustila sa do prekvapenia. Objednala som dva obrovské melóny a že teda skúsim z nich niečo vytvoriť. Podarila sa mi trojposchodová torta a odkedy som ju zavesila na Instagram, je veľkou inšpiráciou pre mnohé ženy. Píšu mi, že je neskutočná.“

Speváčke dala zabrať, orezávanie a zdobenie melónov jej trvalo zhruba tri hodiny. „Podelili sme sa s ňou, zobrali sme ju na posledný letný koncert v mojej rodnej Trnave. Všetci sa tešili,“ vraví.

VEREJNÁ PEKÁRKA: Krémovú tortu piekla takmer osem hodín. Stovky fanúšikov reagovalo aj na melónovú pochúťku, ktorú darovala manželovi k výročiu svadby.
Zdroj: INSTAGRAM M. Č.