Víťazka prvej SuperStar Koščová sa usadila na východe republiky, odkiaľ pochádza. Žiť v Bratislave nepotrebuje. S manželom, manažérom Michalom Pivovarom (37) si síce nažíva v Kukovej, ale klasický dedinský život u nich nečakajte. Katka tvrdí, že tam našla svoje šťastie, ale ponorku v manželstve rieši aj ona. A čo hovorí na neveru?  

Je ťažšie byť speváčkou alebo mamičkou?

Aj jedno, aj druhé býva krásne, čarovné a občas aj ťažké a únavné. Je to o vnútornom nastavení. O tom, či máme za sebou päť koncertov, z ktorých mám sociálny pretlak a neskutočne by som chcela byť doma, alebo o tom, že sú decká choré a už štvrtú noc nespíme. Normálne, prirodzene sa striedajú stavy spokojnosti a radosti s tým, že má človek chuť ujsť a skryť sa pred svetom.

Máte dve deti, Adamka a Aničku. Poslúchajú?

Adam má neskutočnú fantáziu, je úžasné ho počúvať. Je aj veľmi vtipný a zábavný, ale vie aj parádne žrať nervy☺. Aňa je v krásnom období, všeličo objavuje, má rada zvieratká, ale vie sa aj šmariť o zem, keď sa jej niečo nepáči. Je to klasicky pestré. Adamko má veľmi dobrý sluch a pri Aničke to ešte nevieme poriadne zhodnotiť, ale vyzerá to, že jej muzika tiež nebude cudzia. Stále vykrikuje, že chce la laaaa. Tak volá pesničky a hudbu.

Kto vám s nimi pomáha?

Stíhame to všetko vďaka mojej mamke a svokre, ktoré sú s deckami, keď sme na cestách. A je to obrovská pomoc. Neskutočne si to vážime, lebo bez nich by sme veľmi pravdepodobne koncertovať ešte nemohli alebo minimálne nie v takom množstve. 

Manžel Michal Pivovar je zároveň vaším manažérom. Ako sa vyhýbate ponorkovým stavom?

Nevyhýbame☺. Keď prídu, tak to riešime za pochodu. Ale paradoxne, ja by som s ním chcela byť viac. My síce spolu trávime skutočne veľa času, ale často je to pracovné. Užívam si, keď spolu niekam cestujeme a v aute máme čas na dlhé rozhovory, keď sme konečne sami a nevrieskajú nám do ucha deti☺.

Manžel Michal je Katkiným manažérom.
Manžel Michal je Katkiným manažérom.
Zdroj: Vlastimil Slávik, Archív K.K.

Máte recept na šťastné manželstvo?

Univerzálny recept neexistuje. V každom prípade je určite dobrým základom vzájomná láska a priateľstvo. Môj muž je môj najlepší kamarát. Príde mi to ako veľmi dobrá kombinácia. Minule sa nám podarilo v rámci toho, že sme boli vyzdvihnúť náš nový album v lisovni, spraviť si rande v Prahe. Mali sme aj krásnu prechádzku, dali sme si večeru, obdivovali sme mesto. Občas sa podarí  spojiť rande s pracovnou cestou.

Rozšírite rodinku o ďalšie deti?

Ja si myslím, že už sme komplet.

Ako dopadlo vaše nedávne stretnutie s kolegami z čias SuperStar v šou Milujem Slovensko?

Ja som bola v prvom rade rada, že ich vidím. Martinu Schindlerovú a Roba Miklu som nestretla už niekoľko rokov. S Adelou, Peťou Humeňanskou, Tomášom Bezdedom a Samom Tomečkom sa občas vidíme pri nejakom natáčaní alebo vystúpení.

Povie vám ešte niekto „gaučaňa“ ako v časoch súťaže?

Neviem o tom, že by ma takto ešte niekto volal.