Dáša Šarközyová (30), známa skôr ako Mamba Dasha, nie je v šoubiznise žiadnym nováčikom. Známou sa stala vďaka speváckej súťaži X-Factor, ktorú však nevyhrala. Neskôr si zahrala v niekoľkých seriáloch a skúšala šťastie i v SuperStar. Od čias speváckej súťaže už prešlo niekoľko rokov a tmavovláska sa poriadne zmenila. Prehodnotila štýl obliekania a je o pár kíl ľahšia napriek tomu, že už má za sebou aj tehotenstvo. Spolu s tanečníkom Tonym Poruchom (30) majú syna Manola (1,5) a drobec sa vraj podobá na oboch rodičov.

V Superstár sa preslávila, ale nevyhrala.
V Superstár sa preslávila, ale nevyhrala.
Zdroj: Archív

Zmiešaný

Sledujú ho, ako sa im deň čo deň mení pred očami. „Raz sa podobal na mňa, raz na Tonyho. Potom boli mesiace, keď od nosa hore vyzeral ako ja a spodnú časť mal ako otec. Veľa ľudí nám vraví, že je taký zaujímavo zmiešaný. Očká má vietnamsky šikmé po Tonym a moju má cigánsku hubičku,“ prezradila nám v minulosti.

Mamba je mamkou malého Manola.
Mamba je mamkou malého Manola.
Zdroj: Archív

Mamba sa za svoje rómske korene nehanbí, ale v minulosti si preto poriadne vytrpela. „Musela som sa skrývať, veľa som plakala a stále som sa pýtala, prečo práve ja musím byť Cigánka a takto trpieť, no dnes som na to hrdá,“ povedala