Celeste Buckingham patrí medzi úspešné speváčky, ale pozná aj odvrátenú stranu šoubiznisu. Zasadil krutú ranu nielen jej sebavedomiu, ale aj zdraviu. Problémy so sebaprijatím a vlastným telom rieši aj prostredníctvom psychológa a má naliehavý odkaz pre všetky ženy.

Od augusta minulého roka bývate na portugalskom ostrove Madeira, kde ste si dokonca kúpili aj dom. Prečo ste sa presťahovali práve tam?

Mám tu sestru, rodičov aj babičku. Keď sme so sestrou rozmýšľali, či počas pandémie ostať na Slovensku alebo ísť za rodičmi, tak sme sa rozhodli, že bude lepšie, keď budeme všetci pokope. A všetky tie ostatné veci ako to, že je tu krásne a je tu pokoj, sú len ďalšie benefity.

Celeste Buckingham s mamou
Celeste Buckingham s mamou
Zdroj: instagram/celbuckingham

Na Slovensko sa teda asi tak skoro neplánujete vrátiť...

V najbližšej dobe nie, ale kvôli budúcim projektom riešime, kedy by som prišla. Túto pandemickú situáciu beriem veľmi vážne, a kým nemusím cestovať, tak necestujem. Dúfam, že v druhej polovici roka sa situácia upokojí a tým pádom by som pricestovala na Slovensko aj do Čiech. Slovensko mi chýba, aj moji kamaráti a koncerty. Takže sa teším, keď budeme zase môcť normálne fungovať.

Celeste Buckingham si život na slnečnej Madeire pochvaľuje.
Celeste Buckingham si život na slnečnej Madeire pochvaľuje.
Zdroj: instagram/celbuckingham

Pokračovanie na ďalšej strane.