Obidve sú krásne, plné života a aby toho nebolo málo, spája ich aj rovnaký muž. Dara Rolins (46) randila s Patrikom Rytmusom Vrbovským (42) dlhých sedem rokov, no po rozchode ju však bleskovo vystriedala Jasmina Alagič (29). Robí ho šťastným približne rok, no ich puto je o to silnejšie, že v lete mu porodí chlapčeka.

Dvojica spolu čaká aj syna, ktorý by sa mal narodiť v lete. Dovtedy ešte chcú stihnúť svadbu.
Dvojica spolu čaká aj syna, ktorý by sa mal narodiť v lete. Dovtedy ešte chcú stihnúť svadbu.
Zdroj: Instagram J.A.
 

Pretvárka

Aj keď sa obe dámy bijú do pŕs, ako sa navzájom tolerujú a jedna druhej praje bezhraničné šťastie, celkom pravda to nebude. Aspoň z Darinej strany, ktorá sa akoby s Rytmusovým novým životom nevedela zmieriť. Veď ťažko aj odpustiť tvrdenia, že Jasmina je jediná žena, ktorá ho konečne urobila šťastným a že lepšiu ženu v živote nemal. A rana do Darinho srdca bola určite ešte hlbšia, keď zamilovaný párik oznámil, že onedlho budú traja.

 

Výhovorky

Dara Jasminu po rozchode s Rytmusom stretla dokopy asi dvakrát a obe ich stretnutia prebehli s úsmevom a pózovaním pred objektívom fotografov. S tehotenským bruškom však krásnu Bosnianku zrejme ešte nestretla. Pritom príležitosť na to bola, no krásky sa však stretnutiu diplomaticky vyhli. Prvýkrát sa mali stretnúť koncom októbra 2018 v Londýne, keďže sú obidve tvárami istého mobilného operátora. Jasmina je tvárou pre slovenský trh, Dara pre český. Práve tento džob ich mal spojiť, aby boli v rovnakom čase na rovnakom mieste. Jasmina však cestu na poslednú chvíľu zrušila. Odôvodnila to tým, že bojuje s tetániou, ktorá jej nedovolí vycestovať. „Pri tejto chorobe, ktorú spúšťa stres, sa zle vstrebávajú vitamíny. Takže musím brať dávky vitamínov a mať iný režim, zvoľniť. Najdôležitejšia je pravidelnosť, čo sa týka spánku a jedla,“ vysvetlila pre Šarm Jasmina, ktorá však v tom čase makala na šou Tvoja tvár znie povedome.

 

 

Čo bolo tentoraz?

Dara sa teda v Londýne ukázala, no jej „sokyňa“ nie. A navlas rovnaká situácia sa zopakovala pred pár dňami. Dôvod pracovnej cesty bol rovnaký, no zmenila sa destinácia, ktorou bol tentoraz romantický Paríž. Treba podotknúť, že v marci 2018 Jasmina ako ambasádorka do Paríža na túto akciu vycestovala, no vtedy ešte s Darou nemali žiadne šarvátky. Teraz sa však Parížu radšej vyhla, hoci do poslednej chvíle naznačovala, že pocestuje. Aj Dara bola z ich eventuálneho stretnutia asi v napätí, na sociálnych sieťach však prezentovala, ako sa na udalosť teší. Aby bola bezchybná, extravagantné sako jej na túto príležitosť ušil renomovaný módny návrhár Lukáš Kimlička.

Dara si však mohla v Paríži zhlboka vydýchnuť, lebo Rytmusova tehotná snúbenica nedorazila. Dôvod, prečo sa tak stalo, pozná len ona, no natíska sa otázka, či sa svojej predchodkyni nechcela opäť len bezpečne vyhnúť. Možno ju nechcela dráždiť svojím požehnaným stavom, kde jej štíhlej postave už dominuje rastúce bruško. Alebo je skrátka iba opatrná a nechce už kvôli bábätku cestovať lietadlom. Táto posledná možnosť sa však zrejme vylučuje, keďže s Rytmusom nedávno absolvovala Jasmina desaťhodinový let na Maldivy, kde si užili dokonalú romantickú dovolenku. Nechajme sa teda prekvapiť čo bude, alebo skôr nebude, nabudúce...