Ona sama skončila na operačnom stole, pretože situácia bola veľmi vážna. Inak ako skalpelom sa k problému nedalo pristúpiť. “To miesto mi normálne vyrezali, bolo to krvavé,” striaslo živelnú divu pri spomienke na zákrok spred pár mesiacov. Eva si však úplne vydýchnuť nemôže, pretože čo sa dalo, to išlo von, ale všetko to nebolo.

Eva Máziková, speváčka, manžel, tanec, úvodné kolo štvrtej série Let's Dance, party, zábava foto: Ján Zemiar uverejnené: Šarm 13/2010 IBA PRE POTREBY REDAKCIE ŠARM! V PRÍPADE INÝCH REDAKCIÍ VÝLUČNE SO SÚHLASOM FOTOGRAFA!!!!!!!! pôvodný súbor:1DAO6256.eps
Zdroj: Ján Zemiar

“Ešte malý kúštik mi tam zostal. Musím si to miesto krémovať špeciálnym krémom, ale pani doktorka tu v Bratislave mi hovorila, že čím viac odborníkov obehám, tým lepšie. A ona to videla a povedala, že ešte to tam je, ale už je to v poriadku, ale musím sa, ako hovorím, poctivo krémovať,” vysvetlila Šarmu speváčka a podala vysvetlenie, čo za jej ťažkosťami stojí.

Na rovinu – spôsobilo mi to slnko, ale určite je v tom aj genetika,” povzdychla si hviezda ľudových piesní, ale i moderných šlágrov.

Nebezpečnejšia ako melanóm

Pokračovanie na nasledujúcej strane.