„Danko! Nechce sa mi veriť! R.I.P. Ďakujem, že v každom projekte si sa mi s láskou venoval a pomáhal mi!,“ odkazuje hercovi do neba Fero Joke. Spoločnou fotografiou sa lúčil s kamarátom aj herec Štefan Martinovič. „Danko, je to šok. Budeš veľmi chýbať. Úprimnú sústrasť celej rodine a najbližším …“

„Ďakujeme Ti za Tvoju ľudskosť, Tvoje dobro, za všetko to pekné, čo si tomuto svetu zanechal. Dano, odpočívaj v pokoji,“ napísala spisovateľka a novinárka Tamara Šimončíková Heribanová a na sociálnu sieť pridala dojemné video.

Správa o smrti Dana Heribana zaskočila aj moderátorku Kvetku Horváthovú. „Som v totálnom šoku... R.I.P Dano,“ napísala. „Hrozná správa ...Vyjadrujem úprimnú sústrasť rodine,“ pridala na Instagram speváčka Katka Knechtová.

V šoku bol aj moderátor Andrej Bičan. „Neverím. Do neba a ešte ďalej,“ odkázal na Instagrame.

Prezidentka Zuzana Čaputová na Heribana spomína ako na herca, ktorý sa na nič nehral. „Mnohí si ho zapamätáme z divadla, iní z televízie, ďalší vďaka hudbe, ktorú tvoril. S Danom Heribanom odišiel obrovský všestranný talent a humor, ktorý do našich životov prinášal kus človečiny. Herec, ktorý sa na nič nehral. Odišiel príliš skoro a o to viac to bolí. Česť jeho pamiatke.“ uviedla na sociálnej sieti.

Vyjadrenia ďalších osobností nájdete v galérii