Dara Rolins priznáva, že je zdesená. V noci do jej bytu vnikol násilník. Incident potvrdila aj polícia. Muž, ktorý je pravdepodobne psychicky chorý ju navyše nevystrašil po prvý raz.

Daň za slávu

Hoci Dara má tendenciu ukazovať svoj život len ako idylku, teraz priznala vážny problém.

„Je ďalší z mnohých mojich stalkerov. Tento konkrétny už prenasleduje a ohrozuje mňa a moju rodinu dlhodobo. Je to už po niekoľkýkrát, čo sa tu v našej ulici po večeroch potuloval, vyzváňal, dobýjal sa k nám do domu,“ prezradila Dara, ktorá už aj v minulosti zavolala políciu.

Najhoršie je, že si trúfol aj na jej dcéru. „Naposledy ohrozoval moje dieťa, keď som ja bola na koncerte na Slovensku," netají, že je to vážne.

Teraz mal násilník smolu, že v čase incidentu nebola Dara sama doma, no mala tam svojho futbalistu. "Ten ma potom, čo nám vliezol do domu, len bránil... Nechcem ani pomyslieť, čo všetko sa mohlo stať, keby som sa s tým bláznom ocitla vo svojom dome sama,“ opísala speváčka denníku Blesk.

Zranenia

Situácia bola naozaj dramatická: „Došlo k potýčke aj k zraneniam, ale našťastie mal Pavel značnú prevahu a vďaka vzájomnej pomoci našich susedov bola včas privolaná pomoc, polícia aj sanitka,“ povedala Rolins, ktorá dúfa, že tentoraz nebezpečný muž skončí na psychiatrii.