Keď sa Marekovi Fašiangovi a Tereze Bizíkovej narodila dcérka, vyzeralo to, že lietajú v oblakoch a a všetko je v poriadku. Celkom tak to ale nebolo. Materstvo jej pripravilo prekvapenie. "Sú veci, ktoré ma na materstve vôbec neprekvapili a dovolím si tvrdiť, že som ich asi aj zvládla, ale je tu vec, ktorú som nezvládla. A to psychické zdravie, o ktorom sa žiaľ až tak nehovorí," otvorila sa teraz na instragrame. V tom čase sa stiahla z sociálnych sieťach, odmietala byť súčasťou naoko bezchybného sveta a usmiatych tvárí. Bolo jej ťažko.

"Bola som psychicky vyhoretá, smutná, nebavilo ma stretávať sa s nikým a už vôbec nie počúvať reči o materstve, rodičovste, o tom, čo by som mala robiť, nemala robiť, kde som urobila chybu, že moje deti vtedy a vtedy robili toto a jedli hentamto a podobne… Pre mňa ako mladú neskúsenú maminu to bolo doooosť stresujúce. Začala som o sebe pochybovať, ako o matke, o Olivke a o tom, či som urobila správne, že prišla mne na svet…," prekvapila snúbenica herca Mareka Fašianga (37). Psychika ju ťahala nadol až tak, že začala chudnúť a nespávala nielen kvôli dcérke. Našťastie ale vyhľadala nielen psychologičku, ale aj spánkovú poradkyňu pre Olivku. Zdá sa, že odborníci pomohli.

"TERAZ však viem, že toto malé zlatíčko je to najlepšie, čo sa mi v živote mohlo stať, a tá láska medzi nami rastie každou sekundou. Olivka moja, budem sa snažiť byť tou najlepšou mamou, akou viem byť!" skonštatovala.