Aneta Parišková bola vždy príkladnou mamou, manželkou aj zamestnankyňou, ženou, ktorá utiahla popri všetkom aj súkromný biznis. Mnohí obdivovali a stále obdivujú, ako zvládala aj ťažké veci, ktoré jej život, najmä v súkromí, veľakrát nadelil. Teraz sa pustila do extrémne dôležitého boja, boja o zdravie a život.

Na sociálnej sieti sa objavila jej fotografia so slovami: "V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Všetkým dobrým a prajným ľuďom ďakujem za modlitby a podporu."

Prajeme veľa síl.

Má jej kto pomôcť

Anetina situácia nie je teraz jednoduchá, pretože jej manžel Miroslav Polakovič je v USA. Moderátorka sa pritom dobrovoľne vzdala aj maminej pomoci, pretože ju chce chrániť pred ohrozením koronavírusom. Je možné, že jej s deťmi pomôže kamarát, ktorý jej bol nápomocný vždy, keď to potrebovala, a má tiež brata Adama. Zo situácie je tiež šokovaný, nemal síl okomentovať zdravotný stav svojej sestry. Keď sme ho oslovili, zareagoval veľmi stručne: "Ďakujem, nebudem reagovať."

Reakcia kolegov

Moderátorkina kolegyňa Andrea Pálffy-Belányiová Šarmu povedala: "Áno, je to hrozné, neviem na to prestať myslieť, odkedy mi to povedala. Všetci v práci sme v šoku z toho, čo sa stalo. Ale Anet je bojovníčka a my všetci na ňu myslíme a držíme palce, aby bola čím skôr v poriadku."

Moderátorkin kolega Ľuboš Sarnovský, s ktorým  často moderuje v jojkárskom štúdiu zareagoval:  "Aneta si teraz potrebuje oddýchnuť, všetci veríme, že je v opatere skvelých ľudí, má úžasnú rodinu a synov, ktorí na mamku nedajú dopustiť, všetci sme v myšlienkach s ňou, Aneta to dá. A odkazujem jej, že školská súťaž v zbere papiera stále nie je stratená, usilovne všetcizbierame každý deň :-)."

Kolegyňa Lenka Čviriková Hriadelová o ničom nevedela. Je v absolútnom šoku. Dozvedela sa to až  od nás.