Petra Vajdová (34) zažila pred dvoma rokmi krušné obdobie. Z nešťastnej lásky sa ,,liečila" pohľadom na dno pohárika a opitá si dokonca sadla aj za volant. Nastúpila na protialkoholické liečenie, kde sa zaľúbila do kamionistu Martina (44) - vydala sa a už aj  stihla porodiť synčeka. Mohlo by sa teda zdať, že Petre sa život pomaly ale isto ustaľuje a dokonca sa už pošuškávalo aj o jej návrate do práce.

Petra robí manželovi šoféra.
Petra robí manželovi šoféra.
Zdroj: T.Š, N.R.

Pôjde sedieť?

Jej spokojnosť však narušila minulá streda, kedy jej partner opäť podľahol chuti na alkohol. A nielen to! Jej manžel, abstinujúci alkoholik, spôsobil autonehodu na kamióne, pričom mu v krvi mali namerať 1,75 promile.

Zdá sa, že Petru čaká opäť náročné obdobie, keďže jej polovička prišla o vodičák, ktorý je pri jeho práci nevyhnutný. Horšie je, že mu hrozí aj basa. Verdikt jeho trestu ešte nie je známy. Petra otcovi svojho dieťaťa zjavne odpustila, a dokonca mu robí osobného šoféra. Veď sa presvedčte sami! FOTOgraf zachytil dvojicu, ako prichádza autom domov - záber, ako herečkin manžel kráča so sklonenou hlavou za ňou, hovorí za všetko.