Milan Lasica zomrel v júli 2021 tam, kde to najviac miloval - na javisku počas koncertu orchestra Bratislava Hot Serenaders, s ktorým oslavoval 20-ročnú spoluprácu. Správy o jeho náhlej smrti šokovali aj za hranicami Slovenska. O slávnych manželoch Vášáryovej a Lasicovi bolo známe, že radi trávili čas na chalupe v Banskej Štiavnici. A práve do nej nedávno herečka pustila štáb markizáckej Smotánky.

Magda Vášáryová sa našťastie po smrti manžela neuzavrela pred svetom.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Vdova ukázala interiér aj obľúbené umelcovo kreslo. Vášáryová si okrem toho zaspomínala aj na posledné chvíle s manželom. „Deň predtým, než odišiel, hral golf," prezradila. Denník Plus JEDEN DEŇ píše, že humorista bol známy obrovskou vášňou pre tento šport.

Bolo to symbolické

„Bolo to symbolické, perfektné a ešte k tomu aj spieval. Veď on najradšej spieval,” prezradila Vášáryová s tým, že jej takmer navždy odišiel už pred 6 rokmi, keď ho doma zachránila doslova v hodine dvanástej. Nasledovali operácie srdca a bajpasy a herečka odvtedy už nezažila ani jednu pokojnú noc. Chodila ho pravidelne kontrolovať, či dýcha… Zdá sa žiaľ, že tuhý korienok po mamičke nezdedil, veď ona sa dožila krásnych 93 rokov.

FOTKY LASICOVEJ CHALUPY V GALÉRII >>