Život v rodine Hrycovcov je už niekoľko mesiacov hore nohami. Môže za to nečakaná choroba hlavy klanu Andyho Hryca (70) – akútna leukémia.

Počas náročnej liečby sa veľa povinností presunulo na hercovu dcéru Wandu, ktorá sa musí obracať na všetky strany. Darí sa jej, aj keď je v jednom momente mama, dcéra, taxikárka i zásobovačka.

„Teraz, keď otca pustili z nemocnice domov, sa o neho prevažne stará naša mamina. Ja som skôr v pozícii, že keď treba niečo priviezť, odviezť, zaviezť, vybaviť niečo na úrade či nakúpiť, riešim skrátka logistiku,“ priznala Šarmu s optimizmom v hlase Adamík Hrycová.

Sama má pritom doma muža Mareka a najmä troch synov, o ktorých sa v tomto kolotoči svedomite postará.

Super kšeft

Hrycová okrem toho ako prezidentka Slovenskej filmovej a televíznej akadémie má plné ruky práce aj v robote. Po skončení karanténnych opatrení, ktoré na niekoľko týždňov odstrihli od života filmovú výrobu, sa toho na jej stole v kancelárii nakopilo požehnane.

Zaujímalo nás, či sa vzhľadom na otcov zdravotný stav musela nejakých projektov vzdať.

„To nie, a takto otázka ani nestojí. Zdravie člena rodiny je predsa prvoradé. Ale nie, nemusela som svoje pracovné aktivity utlmiť, bola predsa aj koronakríza,“ povedala Šarmu Adamík Hrycová, a predsa len sa pochválila, čo ju v najbližšom čase čaká.

V lete sa chystá do realizácie nového filmu, o ktorom zatiaľ nechcela nič viac prezradiť. Okrem toho je na spadnutie bomba kšeft s americkým Netflixom. 

Pokračovanie na nasledujúcej strane.