Moderátorka Aneta Parišková má za sebou mimoriadne náročné obdobie. Ale vďaka svojej nezlomnej vôli a svojim blízkym dokázala aj to najhoršie využiť na osobný rast. Všetky svoje rozhodnutia však podriaďuje synom Gabrielovi, Danielovi a Nathanovi. Aj kvôli nim sa rozhodla, že na istý čas odídu všetci spolu do Spojených štátov, kde dlhodobo žije jej manžel Miro.

Úprimne, no s noblesou

Hoci Aneta patrí k tým najsrdečnejším ľuďom pod slnkom a väčšina komentárov, ktoré nájdete na jej sociálnych sieťach, je pozitívna, nájdu sa aj takí, ktorým sa jej rozhodnutia nepozdávajú a neboja sa to povedať na plné ústa nepekným spôsobom.

Zdá sa, že najväčší problém majú ľudia s Anetiným cestovaním medzi kontinentmi. „Skúša trpezlivosť a milosrdenstvo Pána Boha. Alebo si neváži život. Neverím, že až tak zbožňuje svoju prácu, že riskuje zdravie, rodinu a pod. Skôr sa mi zdá, že jej chýba sláva,“ napísala na sociálnej sieti jedna z jej sledovateliek. Nahnevať osudom skúšanú moderátorku sa jej však nepodarilo. „Pani Magdaléna, keď už spomínate Pána Boha, počuli ste už o tom, že ,nesúď, lebo budeš súdený‘? Skúste si na to spomenúť, keď budete najbližšie na niekoho hádzať špinu. Prajem Vám pevné zdravie a veľa lásky,“ odpísala ju jediným komentárom, ktorý je ďalším dôkazom toho, že Aneta je skutočne dáma na úrovni.

Rovnako sa nedala vytočiť ani útokom ďalšej nie práve pozitívne naladenej komentátorky: „Behať medzi USA a Slovenskom dá zabrať aj Trumpovi a nie žene s diagnózou a hlavne MATKE!“ Aj jej odpovedala s chladnou hlavou a hlavne od srdca: „Iba zlí a toxickí ľudia mi dávajú zabrať, nič iné!!! Ale ani im nedovolím, aby mi ničili šťastie a zdravie. Teším sa, že mám úžasného manžela, deti, skvelú rodinu, priateľov a prácu, ktorá ma baví. Aj vám prajem veľa zdravia, šťastia a lásky.“

Neprajníci, čítajte pozorne

Napriek tomu, že sa Aneta už niekoľkokrát k cestovaniu, ktoré pravidelne podstupuje, vyjadrila, zdá sa, že niektorí sa s jej rozhodnutím stále nevedia zmieriť alebo v tom lepšom prípade sa o ňu boja. Pre nich má však jasný odkaz. „Kým som bola ešte na vysokej škole, tak som dochádzala. Vtedy trvala cesta z Košíc do Bratislavy šesť hodín a ja som každý piatok učila angličtinu, robila som taký kurz pre ľudí od 18 do 50 rokov. Učila som od ôsmej rána do večera do ôsmej a potom sa potrebovala presunúť naspäť, a tak som cestovala nočákom. Vždy som si za ten čas prečítala nejakú knihu alebo som spala. Teraz z Orlanda, kde bývame, je to desať hodín čistého času. No čo to je? To je len o štyri viac, ako som bola zvyknutá. Ono to nie je také strašné a tým, že rada čítam, mám to vypočítané na tristostranovú knihu,“ povedala so smiechom v tolkšou Bez šepkára s Milanom Kolcunom Aneta, mimochodom, zaočkovaná proti kovidu...

Ako si Aneta nažíva v USA si môžete pozrieť TU >>>

FOTO Anetkinho domu na Floride nájdete TU >>>