Ťažkosti Pariškovej sa dozvedela aj hviezda Športu TV JOJ Lenka Čviriková Hriadeľová.

"Som z toho v šoku. Veru, najprv Andy Hryc a teraz Aneta. Hrôza. Navyše mama troch malých chalanov, ktorí ju veľmi potrebujú. Manžel v zahraničí... Ale viem, že ona je veľká bojovníčka. Ju rakovina neskolí. Prešla mnohými životnými ťažkými skúškami a prejde aj cez túto. Držím jej so všetkými prsty aj palce a viem, že o chvíľu je zase doma a pri nás," prezradila nám Lenka.

Veľkú dávku empatie a spolupatričnosti vyjadrili aj Anetine exkolegyne. 

"S Anetkou sme dlhoročne blízke priateľky. Máme množstvo spoločných zážitkov, prežili sme spolu kus mladosti. Je to nesmierne statočná a odhodlaná žena, ktorá uz veľakrát úspešne zabojovala o svoje šťastie. Sme v každodennom kontakte a aspon telefonicky sa jej snažím byť v tejto komplikovanej životnej situácii nápomocná. Predovšetkým má ale úžasného milujúceho manžela, ktorý stojí pri nej, je jej mimoriadnou oporou. Všetci jej želáme iba to najlepšie," povedala pre Šarm Zlatica Švajdová Puškárová z televízie Markíza, kde kedysi Parišková pracovala. 

Rovnako reaguje aj bývalá markizáčka Andrea Vadkerti. 

"Aneta je silná žena, verím, že sa uzdraví a rakovina ju posilní, posunie vpred. Posielam jej aj jej chlapcom veľa lásky a modlím sa za nich. Verím, že zázraky sa dejú a o taký prosím Boha aj pre ňu!" odkázala stáročnej pacientke life koučka.

Šarmu sa podarilo spojiť aj s Anetkinou bývalou kolegyňou Adrianou Kmotríkovou, ktorá takisto a úspešne bojovala s onkologickým ochorením. "Prepáčte, ale ja o tom nič neviem, nemôžem sa vyjadrovať," povedala nám krátko po tom, čo sa správa prevalila na verejnosti. Je pochopiteľné, že slová len ťažko hľadal aj Pariškovej brat Adam. "Ďakujem, ale nebudem reagovať," uviedol pre Šarm.

Anetke želáme skoré uzdravenie!