Šokujúca informácia s fotkou moderátorky okamžite prehrmela médiami a spôsobila ošiaľ. Takto sympatickú blondínku, evidentne unavenú z ťažkej liečby, nepoznáme.

Pravdou je, že niektorí Anetini kolegovia už o jej statočnom boji vedeli. Prezradila im to ona sama ešte predtým, ako sa zverila do rúk doktorov. Všetci sa však zhodujú, že neoblomná plavovláska, ktorá si vždy vedela poradiť s náročnými momentami, to "dá" i teraz.

Aj Ján Mečiar v tom má jasno. "Bol to pre nás všetkých šok. Ale som presvedčený, že Anet to zvládne a tú chorobu porazí. Predsa len, je to mimoriadne silná žena. Verím, že to dlho nepotrvá a vráti sa medzi nás," povedal nám moderátor. 

Súhlasí s ním aj ďalšia hviezda Novín TV JOJ Lucia Barmošová.

"Bol to obrovský šok, po Adi Kmotríkovej ďalšia kolegyňa... Keď sme spolu minulý týždeň volali a povedala mi to, stratila som reč. Verím, že Anet nad touto zákernou chorobou rýchlo zvíťazí, pretože každý, kto ju pozná, vie, že je to silná žena a veľká bojovníčka. Myslím na ňu, posielam jej energiu a želám skoré uzdravenie!" uviedla Barmošová.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.