Manželská dvojica Števo a Erika si donedávna strážili súkromie a o dcérke Elle sme počuli len sporadicky. Teraz sa však všetko zmenilo. Web eva.sk píše, že sociálna sieť pohltila aj krásnu moderátorku, ktorá so svojimi fanúšikmi zdieľa radostné momenty z osobného života. Stále si však držali odstup. Teda až donedávna.

Erika Judínyová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CaKE3GKrcbv/

Len pred pár mesiacmi sa ukázalo, že stavajú nové hniezdočko, ktoré stojí v lukratívnej časti Bratislavy s dych berúcim výhľadom. Dnes je už stavba hotová a rodinka sa teší z útulného bývania. No naše oko najviac upútala záhrada. Pozrite na ten výbeh, veď to je raj! FOTO BÝVANIA ERIKY A ŠTEVA NÁJDETE V GALÉRII TU!

Nevie sa šetriť

Nie všetko je ale dokonalé. Ako dlhoročná televízna stálica Judínyová priznala na Instagrame, jej partner má pracovný diár naplnený na prasknutie, a tak býva väčšinu času na dcérku sama. „Tak konečne už aj po Števkovom pracovnom blázinci - 12 eventov za 13 dní, lebo zo slušnosti nevie povedať ‚nie‘, začalo, aj pre nás to naozajstné leto,“ povedala Erika, ktorá by však uvítala, aby s nimi jej muž trávil viac času.

Preto, zdá sa, vymyslela diabolský plán, ako to zariadiť. „Asi mu budeme musieť nájsť manažéra, aby sa nám ‚tata‘ trošku viac šetril,“ dodala markizáčka, ktorá chce situáciu riešiť.