Komplikovaný vzťah Adriany Ohanian Sklenaříkovej s jej otcom Miroslavom (72) opakovane pretriasali médiá u nás i v zahraničí. Kráska svojmu rodičovi vyčíta, že bol k nej krutý, zosmiešňoval ju a podceňoval. „Hovorieval mi, že ho otravujem, často ma kritizoval, všetko som podľa neho robila zle,“ vykričala v minulosti do sveta bývalá topmodelka.

Po tom, ako sa dlhonohá blondínka vlani v auguste stala matkou rozkošnej Ninky, mnohí sa zamýšľali, či tento životný zlom neotočí kurz v prominentnej rodine. Predsa len, dojímavé stretnutie dedka s vnučkou by mohlo urobiť hrubú čiaru za pohnutou minulosťou a urovnať naštrbené vzťahy. Kto s tým počítal, nielenže sa prerátal, ale dokonca musí rátať s ešte prísnejšími sankciami.

Poslal jej svoju fotku

Sklenaříkovej rozhodnutie je totiž nekompromisné – z návštev starkého s Ninkou doteraz nič nebolo a zdá sa, že jednoducho ani nič nebude! „Videl ju v tlači, keď bol malá. Poslal mi jeho fotografiu a napísal mi: ,Pozri, vyzerá ako ja!‘“ uviedla Adriana podľa francúzskeho magazínu Télé-Loisir.

Dcérka Ninka.
Dcérka Ninka.
Zdroj: archív

Sklenaříkova snaha o kontakt sa však minula účinku, pretože cesta k vnučke vedie práve cez svetoznámu dcéru. A tá je zahataná…

Blondínka sa pre tento krok rozhodla preto, lebo stále nezabudla na trápenie zo svojho detstva. Otca vykreslila ako mimoriadne chladnú osobu a v ostrých vyjadreniach zašla ešte ďalej. „Keď som mala dvadsať rokov, povedal mi: ,Nemám ťa rád.‘ Je to jeden toxický človek,“ šokovala kráska v rozhovore v televízii France 2.

„Pamätám si, ako sa môj otec vrátil domov o 3.45 ráno. Vedela som, že môj život sa v tom čase skončí. Sedela som pri stole a predstierala, že študujem pred spaním. Aby sme ho nerušili, boli sme doma radšej neviditeľní,“ zaspomínala si Adriana na moment z minulosti, ktorý spôsobil, že v rodinných vzťahoch zavládlo zlovestné ticho. 

Pokračovanie na nasledujúcej strane.