Odkedy išli Adriana Slkenaříková a Aram Ohanian "od seba", zariadil si každý z nich život po svojom. Obaja sa viac zamerali na seba, sú aktívnejší, ako keď žili spolu, no na druhej strane sú vo veľmi úzkom kontakte, pokiaľ ide o ich spoločnú dcéru Ninu, aby mala pocit úplnej rodiny.

Kým boli Adriana a Aram spolu, fotky svojich detí na sociálnej sieti príliš často nezdieľali, no odkedy sú rozídení, svojich fanúšikov zvyknú častejšie potešiť aj fotkami svojho potomstva, teda najmä Aram. Ten nedávno zverejnil fotku svojich obidvoch detí, už dospelého syna Mathieua a malej Niny. K fotke pripísal takýto textík: "Tam, kde sa život začína a láska nikdy nekončí. "A veru, komentáre na seba nenechali dlho čakať.

FOTO Pozrite, akého feši syna má Aram Ohnian

Pokiaľ ide o obidve Aramove deti, tu ozaj platí, že v oboch prípadoch Aram gény nezaprie. Syn vyzerá ako jeho mladšia verzia, a je to naozaj fešák, veď pozrite FOTO v GALÉRII. A jeho malá Nina?

FOTO Nina ako princezná z Tisíc a jednej noci

Z malej Niny je už "veľká slečna". Dievčatko vyrástlo a zmenilo sa. Z Ohanianovej Niny boli fanúšikovia nadšení. Je síce pravda, že nezdedila ani kúsok podoby zo svojej krásnej mamy Adriany Sklenaříkovej, celá je po tatkovi, ale... Aram sa pochválil fotkou s dcérkou, na ktorej je oblečená ako princezná, a vari je aj trošičku nalíčená, a veru Nina vyzerá ako princezná z Tisíc a jednej noci, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Nuž, Aram môže byť právom pyšný na obidve svoje deti.