Aj keď sa Simona Krainová (48), mama dvoch detí pomaly blíži k päťdesiatke, jej postavičku by jej závidela hociktorá tridsiatnička. Nie je to samozrejme zadarmo. Simona je známa svojou disciplínou, najmä čo sa pohybu týka. Pravidelne cvičí, denn behá aj niekoľko kilometrov. Výsledky sa potom prejavia. 

Teraz sa navyše zbalila a vyrazila na dvojtýždenný ajurvédsky pobyt na Srí Lanku. Aj tam ju čakal  prísny režim. Vyvážená strava trikrát denne po piatich hodinách, každý deň cvičenie a šesť kilometrový beh  po pláži. 

"Nedokážem popísať pocit, ktorý teraz mám, ale čisté telo, ploché brucho, zdravšie trávenie, kožu ako pätnástka a konečne naskakuje aj čistá, ničím nerušená hlava.. a to nemám za sebou ani polovicu pobytu," vyznala sa na sociálnej sieti.

Tvrdý režim ale neznamená zákaz snívania. A tak si občas povzdychla, že by si dala rada sviečkovú alebo  rezeň so zemiakovým šalátom, dokonca by nepohrdla ani rožkom natretým maslom. A potom priložila fotku, na ktorej ukázala, čo si na ozdravnom pobyte kladie na tanier... Keď to uvidíte, nebudete sa čudovať, že sa jej sníva o jedle.