Dominiku Kid Kovács musel presne pred rokom na Silvestra vziať manžel, boxer Tomi do nemocnice, pretože začala krvácať. Lekári jej oznámili smutnú správu, že v treťom mesiaci prišla o bábätko. Bola pomerne otvorená - netajila, že Tomi bol po celý čas s ňou a podporoval ju. Viac TU.

"On je naozaj silný nielen telesne ale aj dušou a pritom veľmi citlivý. Pomáha veľa aj iným, chodieva napríklad aj na onkológiu, kde ležia celkom malé detičky. Aj odtiaľ vieme, aké majú ľudia obrovské, ozajstné problémy. Aj teraz mi povedal, že máme nášho krásneho Kristiána, máme sa radi, sme šťastní a to čo sa stalo, sa stalo preto, že niečo nebolo s bábätkom v poriadku. Na všetko sa dá pozrieť z rôznych strán. Veď aké ťažké to musí byť pre ženu, ktorej sa narodí po deviatich mesiacoch dieťa a krátko na to odíde pre nejakú vývojovú vadu,“ povedala pred rokom Dominika.

S manželom sa vtedy rozhodli, že to synovi Kristiánovi nepovedia. „Syn o ničom nevie, nepovedali sme mu to. Takúto situáciu riešila aj moja známa a rozhodli sa podobne. Dieťa by si to mohlo klásť za vinu. Keď sa občas opýta na bábätko, treba len povedať, že ono príde. Deti žijú prítomnosťou, nepočítajú mesiace. Keď sa raz bábätko narodí, hoci aj o dva roky, on sa bude tešiť v tom okamihu,“ povedala Šarmu. Pokračovanie na ďalšej strane.