Kto by to na sexi blondínku povedal? Doteraz ju verejnosť vnímala skôr cez jej veľké pery, provokovanie v sexi pózach na sociálnej sieti a prostorekosť, keďže si vždy povie, čo si myslí. No Silvia Kucherenko nie je Barbina, ktorá svoj život zverila do mužských rúk. Minimálne let lietadlom sa rozhodla vziať do tých vlastných.

 

Robí si pilotské škúšky

V poslednom období často vídať výstrednú modelku v hangári či v kokpite malého lietadla. Počas koronavírusovej pandémie sa totiž vrhla na pilotovanie. „Dlhé roky som sa pohrávala s myšlienkou spraviť si pilotské skúšky. Môcť vlastnoručne viesť lietadlo je môj sen odkedy som začala lietať súkromnými lietadlami. Bolo to veľmi často a vtedy ma to chytilo,“ netají Silvia, ktorá si sen začala plniť, keď natrafila na Dicka Kvetňanského, známeho konštruktéra športových áut a majiteľa leteckej školy.

„Vtedy som sa rozhodla do toho ísť. Dick mi však prízvukoval, že to musím brať vážne, nie na sto, ale na tisíc percent. Nie je to žiadne hahaha hihihi, to radšej nič. Až teraz vidím, že je to mega náročná vec, to som predtým netušila. Nejde len o to sadnúť a lietať, ale treba sa naučiť veľmi veľa teórie. Aj Dick povedal, že vysoká škola je oproti tomu ako jasle. ‚Odbečala‘ som si teóriu, ktorú sme mali online formou počas korony. Inak, robia si to so mnou aj zakladatelia Oktagonu Pavol Neruda a Ondřej Novotný,“ hovorí sexica o online výučbe, ktorú mali trikrát do týždňa po tri hodiny.

Takto vyzerá kniha, z ktorej sa Silvia učí na pilotské skúšky.
Takto vyzerá kniha, z ktorej sa Silvia učí na pilotské skúšky.
Zdroj: Archív S.K.