Hráč na bicie Valihora a mladá umelkyňa Germáni spolu randia niekoľko mesiacov. Dvojici sa lásku sprvu darilo držať len v kruhu svojich najbližších. Prvé informácie, že majú k sebe blízko, prenikli na verejnosť až na tohtoročnom festivale Pohoda. Natália sa so zaláskovaným pohľadom dívala na fešného muzikanta, ktorý jej iskričky v očiach opätoval rovnakou kartou. A nezostalo len pri tom.

Vzťah dvojice sa prevalil na tohtoročnom festivale v Trenčíne.
Vzťah dvojice sa prevalil na tohtoročnom festivale v Trenčíne.
Zdroj: Katarína Oravská

Čoskoro sa z nich stanú rodičia, krásna brunetka nosí pod srdcom dieťatko. Šarmu prezradila nielen pohlavie, ale aj meno, ktoré s Martinom vybrali. „Budeme mať dievčatko a bude sa volať Zuna,“ povedala spokojná herečka, ktorá sa najnovšie blysla hlavnou postavou vo filme Amnestie.

Exkurzia do minulosti

Zaujímalo nás, ako k étericky znejúcemu menu, ktoré evokuje nespútanú divožienku, prišli. „Ja som to odkukala od Františka Švantnera z Nevesty hôľ. Zistila som, že to meno má staroslovanský pôvod. Boli okolo neho rôzne balady, dokonca aj o voľákej koze Zune,“ schuti sa zasmiala Germáni s tým, že budúci rodičia by nepovedali nie ani cudzo znejúcim variantom.

„Neboli sme úplne odklonení od toho, aby sme dali nášmu dieťatku zahraničné meno. Zuna však bola prvé meno, na ktorom sme sa obaja zhodli a uzrozumeli, že je to správne,“ teší sa Natália.

Mária de Rigová ako Zuna z filmu Nevesta hôľ.
Mária de Rigová ako Zuna z filmu Nevesta hôľ.
Zdroj: Archív

Typické otázky okolo tehotenstva ju nerozhodia. Nemajú totiž prečo. „Nič zvláštne sa zatiaľ u mňa neudialo, takže moje tehotenstvo považujem za úplne normálne. Myslím, že ani chute nemám žiadne iné. Jem viacej, to je pravda, mám na viac vecí chuť, ale žeby sa niečo zmenilo, to asi nie,“ zamyslela sa.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.