Je náhoda, že títo dvaja fešáci z ľadu sa narodili v ten istý deň, dokonca na sviatok zaľúbených, a majú spoločný projekt? „Asi najdôležitejší je začiatok čohokoľvek v správnom čase. Ten svoj Boris a Marián nastavili časovo optimálne v ročnej vibrácii nových začiatkov a v období skoršom ako tri mesiace pred narodeninami, čo je tiež dôležitým faktorom úspechu,“ vysvetľuje numerologička Daniela Paculíková.

Podľa jej výpočtov má Boris úžasnú kreativitu a v tomto smere by sa mal Marián prispôsobiť jeho nápadom. „Marián je zas spoľahlivý, silne intuitívny a presne vie, ktorá téma zo studnice nápadov Borisa je správna. Boris si totiž vnútorne neverí a je plný pochybností, čo Marián skvele vykompenzuje. Dobrá rada – mali by sa vyhnúť vysielaniu v 23. dni akéhokoľvek mesiaca, je to ich tzv. deň blbec a môže sa podariť nechcené faux pas. Ich šťastné dni sú vždy piateho a štrnásteho. Obaja páni však môžu spolu podnikať v čomkoľvek za týchto podmienok aj v budúcnosti,“ odporúča.

Rovnaké ročné úlohy

Marián aj Boris vzhľadom na rovnaký deň a mesiac narodenia budú mať aj rovnaké ročné úlohy. To je však jediný spoločný aspekt napriek ich rovnakému dňu a mesiacu narodenia.

A aký bude pre nich rok 2020? Čo sa týka pracovných aktivít, podľa Daniely Paculíkovej je pre nich prajný. „Ak túžia vyniknúť vo svojej profesii a upevniť svoju pozíciu, je dobré chopiť sa príležitosti. V tom prípade majú úspech zaručený. Dôležité bude, aby žili v pokojnom prostredí, môžu byť náchylnejší na stres a mali by venovať dostatočnú pozornosť zdravej strave, cvičeniu a odpočinku. V tomto roku sa môžu objaviť aj nepochopiteľné prekážky a ich umenie zvládnutia bude v tom, že ak ich skúsia prekonať po dobrom, dočkajú sa doslova zázraku.“

Duo Boris & Brambor - Boris Valábik a Marián Gáborík
Duo Boris & Brambor - Boris Valábik a Marián Gáborík
Zdroj: instagram