Mnohé ženy snívajú o väčšom dekolte, veď prsia patria medzi prirodzené zbrane, ktorými ženy odjakživa motali hlavy mužom. Ale nemusí ísť len o tento prvý plán – po chirurgickom zväčšení pŕs si jednoducho pochvaľujú, že sa im zvýšilo sebavedomie, a sú so sebou viac spokojné.

Veľkými prsami doteraz ohurovala aj najúspešnejšia slovenská influencerka Lucia Javorčeková. Nedávno sa zverila do rúk plastického chirurga. Výsledok bol prekvapivý.

Je to moje telo

Sexbomba, ktorá už dlhšie žije v mexickom raji Tulum, nedávno šokovala svojich priaznivcov. Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohí z jej vyše dvoch miliónov fanúšikov ju sledujú najmä pre bohatý dekolt. Prsnatá kráska nedávala spávať mužom, ktorí by sa k jej vnadám radi privinuli.

Lenže tomu je koniec, Javorčeková svojim prednostiam vystavila definitívnu stopku. Napriek riziku, že ju sklamaní priaznivci prestanú sledovať a príde o skvelé kšefty, dala si svoje tromfy odstrániť. Presnejšie povedané – zmenšiť.

Tanec s nitkami od gatiek je najnovším hitom Lucie Javorčekovej.
Zdroj: Instagram

Muži tento tento pre nich nepochopiteľný krok len tak nepredýchali a do svojej kráľovnej snov sa aj patrične pustili. Ona si z toho nerobila ťažkú hlavu a okamžite sa začala obhajovať na sociálnej sieti.

„Mnohým z vás sa to nepáči, ale je to moje telo,“ vyjadrila sa Lucia, ktorá je so svojimi odľahčenými prednosťami oveľa spokojnejšia a cíti sa ako znovuzrodená.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.