Životná koučka

Darina Šipošová nie je nevzdelaná. Má štátne skúšky zo psychológie a z pedagogiky a živí sa ako životná koučka. Jej služby vyskúšala aj Marianna.

„Vždy som obdivovala jej úžasnú intuíciu a schopnosť poskladať mozaiku z informácií, ktoré má k dispozícii. Ale najviac som jej vždy závidela sebavedomie v rozhodovaní. Málokedy je na pochybách a dokáže sa na veci pozrieť z každej strany. Keď do toho pripočítame rodinne zakorenenú empatiu, vyjde nám úžasná žena, ktorá vám dokáže pomôcť, ak vás niečo trápi,“ propagovala sestru.

Bola všade

Darina je však trochu ako loď, ktorá hľadá svoj prístav. Podľa Ďurianovej sa chcela stať herečkou, ale nakoniec vyštudovala sociálnu pedagogiku, absolvovala sociálny výcvik v Krízovom centre v Banskej Bystrici ako operátor na Linke detskej záchrany a neskôr študovala angličtinu v Bratislave. Tú aj vyučovala na základnej škole. Okrem toho pôsobila ako redaktorka a snažila sa preraziť aj v televízii. Najskôr to bola šoubiznisová relácia Extra v RTVS, odkiaľ odišla, lebo jej vraj prekážal záujem médií.

Neskôr to mama dnes už dospelého syna Zoltána opäť skúšala na kastingoch, no neoslnila. Jeden džob, reláciu o zvieratách, jej mal prihrať aj vtedajší frajer sestry Marianny, ktorý ju plánoval financovať. Tak či onak, Darina už vyskúšala kadečo.

Je svojprávna!

Ďurianová vo svojej staršej sestre prirodzene vidí vzor a blízkeho človeka. Určite s ňou preberala aj nedávne súdne opletačky jej ex Romana Doležaja, ktorý popiera vinu v drogovej kauze. Marianna sa ako známa tvár RTVS nevyhne spájaniu s Doležajom, čo by sa novému vedeniu telerozhlasu pod Ľubošom Machajom nemuselo páčiť. Zatiaľ však jej šéf situáciu len monitoruje.

Správa o angažovaní sa ďalšieho človeka z blondínkinho okolia – sestry Dariny u extrémistov – by mohla úspešnej moderátorke v práci zbytočne podkúriť. Ďurianová však o Darininom džobe asistentky, ktorým neporušila nijaký zákon, mlčí. Vlani sa pre Plus JEDEN DEŇ vyjadrila na margo vztýčeného prsta a podpory odštiepencom, ktorí zdrhli od neonacistu označeného súdom. „Viete čo, moja sestra je slobodný človek, dospelá žena. Čiže ja ani nemám dôvod vyjadrovať sa k tomu, čo ona podporuje alebo nepodporuje, to je jej osobná záležitosť. Ak dovolíte, tak sa vôbec nebudem vyjadrovať k tejto téme,“ uviedla vtedy Ďurianová.

VYJADRENIE DARINY ŠIPOŠOVEJ ĎURIANOVEJ ČÍTAJTE NA NASLEDUJÚCEJ STRANE.