Fanúšikovia Georgea Michaela (vlastným menom Georgios Kyriacos Panayiotou) ostali v šoku, keď sa v roku 2016 dozvedeli, že ich idol na Prvý sviatok vianočný zomrel. Jeho telo našiel partner Fadi Fawaz (46) v jeho dome v dedine Goring-on-Thames v grófstve Oxfordshire.

Prvotná pitva neodhalila príčinu smrti, ale až v marci nasledujúceho roka súdny lekár na základe výsledkov pitvy vydal konečný verdikt a ukončil tak rôzne špekulácie. Spevák zomrel prirodzenou smrťou, na vine bolo choré srdce a stukovatená pečeň. George mal samozrejme aj problémy s drogami a alkoholom.

Len náhoda?


Presne tri roky po jeho smrti prišla ďalšia šokujúca správa - 25. decembra zomrela jeho sestra Melanie Panayiotou (†59). Telo Melanie našla jej mladšia sestra Yioda (57) v jej sedemmiliónovom dome na londýnskom predmestí Hampstead, ktorý kedysi patril Georgovi Michaelovi. Podľa portálu Daily Mail smutnú správu potvrdila aj rodina a požiadala o rešpektovanie súkromia.

K domu, kde Melanie žila, priniesli fanúšikovia kvety.
K domu, kde Melanie žila, priniesli fanúšikovia kvety.
Zdroj: SWNS / SWNS / Profimedia

Fanúšikovia začali k domu nosiť okamžite kvety a sviečky. Melanie nemala deti a nikdy sa nevydala. Kto ešte zomrel počas sviatkov? Čítajte na nasledujúcej strane.