V hlavnom meste rastú výškové budovy ako huby po daždi. Kým na oficiálne prvý slovenský mrakodrap na nábreží Dunaja si ešte nejaký rôčik počkáme, neďaleko odtiaľ už predávajú luxusné byty v inom veľkolepom projekte.

Novučičkou nehnuteľnosťou sa nechalo zviesť aj kamarátske duo Michaela Kocianová a Branislav „Bruno“ Ciberej.

Drahá kávička

„Môj najdrahší, najúžasnejšia osoba. Už sa neviem dočkať, kedy ťa uvidím,“ ospevovala ho v minulosti v anglickom jazyku na sociálnej sieti. Kráskine slová boli vyslyšané a teraz ho uvidí častejšie.

Jojkársky moderátor a svetoznáma topmodelka totiž posunuli svoj dobrý vzťah na vyššiu úroveň. A to doslova! Obaja vrazili peniaze do bytov, Bruno na šiestom a modelka na dvadsiatom poschodí.

Na dovolenke bola s Brunom aj modelka Michaela Kocianová.
Zdroj: instagram

Kým doteraz si ako šoubiznisové dvojičky užívali spoločné letné dovolenky na gréckych ostrovoch, či katering na plesoch, kde Bruno Miške fungoval ako garde, odteraz už môžu vedno kávičkovať na rovnakej adrese.

Stačila k tomu len „maličkosť“ – mastná hypotéka, ktorú si obaja kamoši vzali na svoje kráľovstvo uprostred bratislavských Mlynských nív. Ceny nehnuteľností vo veži sú vysoké, veď napríklad dvojizbák vyjde aj vyše 260-tisíc eur, nehovoriac o najdrahšom apartmáne s panoramatickým výhľadom na mesto za astronomických 1,7 milióna eur!

Pokračovanie na nasledujúcej strane.