Matej Sajfa Cifra so svojou tehotnou manželkou Veronikou a rodičmi využili víkend na poriadnu prechádzku. Vybrali sa k tatranskému Zelenému plesu. Hoci to nie je výstup na Gerlachovský štít, nie je to ani prechádzka po parku. Moderátor sa pochválil fotografiou, na ktorej sú všetci členovia výpravy. Pridal komentár:  "Víkend s našimi a výstup na Chatu pri Zelenom plese riskantným "Messnerovským" žľabom bez istenia a pridaného kyslíka. Kopce a stúpania sú ako v živote - len o hlave."  

Ľudia si okamžite všimli, že na fotografii je aj fenka Molly. Keďže anglický buldog s jeho krátkymi nožičkami nie je najvýkonnejší športovec, pozastavili sa nad tým, ako sa tam dostala.  Kolegyňa z Fun Radia poznamenala: "Keď si spomeniem, ako sa Molly štverá po schodoch v rádiu, musím napísať, že v jej prípade ide o neuveriteľný psí výkon, vau!!!" 

Náhly ZVRAT v živote Sajfovej ženy. Už to nebude také ako predtým

Anna a Peter Cifrovci, Veronika, Matej a Molly.
Anna a Peter Cifrovci, Veronika, Matej a Molly.
Zdroj: instagram

Dala to

Sajfa všetkých s hrdosťou ubezpečil, že Molly to "dala s prehľadom a bez reptania", vyšla sama. "Dokonca sme mali pocit, že si to aj celkom užila," dodal. Všetci tam vraj vybehli ladným krokom.

Molly si Veronika so Sajfom adoptovali v roku 2014. Nemala ľahký osud. Narodila sa sučke, ktorú choval množiteľ na východe. Kúpil si ju človek, ktorý sa o ňu zle staral a keď začalo mať polročné šteniatko zdravotné problémy, vzdal sa ho. Molly sa ocitla v domácom azyle, ktorý sa venuje opusteným psom, odtiaľ si ju vzali ľudia z občianskeho združenia Psia duša a neskôr sa jej dočasne ujala istá Bratislavčanka. "Do Molly sme sa s Veronikou zaľúbili na prvý pohľad. Asi aj preto, že je o niečo krajšia ako ja," zavtipkoval si vtedy Sajfa. Molly má teda riadnu kondíciu, nebude jej robiť problém chodiť na dlhé prechádzky pri kočíku...