Známe tváre to vôbec nemajú v živote ľahké. Keď sa darí, tak sú na roztrhanie, ale rovnaký meter platí aj vo chvíľach, keď zažívajú neúspech. Aj vtedy chcú všetci o nich všetko vedieť. Žiaľ ani im sa nevyhýbajú rozchody, rozvody a niekedy sú to poriadne dramatické situácie. 

Robert (36) a Patricia (38) Vittekovci: Trestné oznámenia

Za ich rozchodom mala stáť moderátorka Alexandra Orviská, ktorá mala s Robom pletky. Ešte donedávna si s Patriciou nechávali odkazy cez sociálne siete a dokonca sa pobili. „To, že dostala pár po papuli, bola pravda a pravdou zostane,“ povedala vtedy Patricia. Alexandru po Robovom boku vystriedali ďalšie slečny. Výrazným kameňom úrazu sa stala Niki Lowrie. Robert podal na manželku trestné oznámenie, že ukradla Niki športové veci. „Asi mysleli veci, ktoré jej za nemalé sumy zopár rokov nakupoval Robert bez môjho vedomia na našu spoločnú firmu. Mne vždy prichádzali iba faktúry do účtovníctva a Niki ich postovala na Instagrame. Opakujem, zobrala som iba to, čo mi patrí,“ vysvetlila vtedy Patricia pre Šarm.

Za ich rozchodom mala stáť moderátorka Alexandra
Orviská, ktorá mala s Robom pletky
Za ich rozchodom mala stáť moderátorka Alexandra Orviská, ktorá mala s Robom pletky
Zdroj: Emil Vaško

Zdá sa však, že dlhotrvajúce spory sa už dvojici podarilo zvládnuť a dnes sa dokážu posadiť za jeden stôl a v pokoji sa navečerať ako priatelia. 

Vera Wisterová (41) a Jeremy Hulsh (40): Mala milencov

Aj tento príbeh sa začínal obrovskou láskou a skončil sa ohováraním a zásahom polície. Dráma sa odohrala v jednom z bratislavských hotelov. Jeremy tam bol ubytovaný s mamou a mali pri sebe aj synov Harlowa (6) a Thea (4). Lenže babka sa nevedela s vnukmi rozlúčiť, a tak sa s nimi zamkla v izbe. Vera mala zalarmovať mužov zákona, no Jeremy tvrdil, že on bol ten, kto volal políciu. V každom prípade, deti nakoniec odišli domov so svojou mamou. Jeremy o Vere hovoril do médií, že ho podvádzala. „Moja žena mala niekoľko tajných mileneckých vzťahov,“ povedal pre PLUS 7 DNÍ. Vera zase tvrdila, že jej manžel jej pred deťmi vulgárne nadával a osočoval ju. „Jeho rozhovory pre médiá len svedčia o tom, že naďalej pokračuje v psychickom terore, v ktorom som žila dlhé roky,“ priznala vtedy Vera.

Aj tento príbeh sa začínal obrovskou láskou a skončil sa
ohováraním a zásahom polície.
Aj tento príbeh sa začínal obrovskou láskou a skončil sa ohováraním a zásahom polície.
Zdroj: Emil Vaško, Archív

Našťastie Vera našla oporu vo svojom priateľovi Michalovi, ktorý je bratom herečky Kristína Svarinskej. 

Nora Kabrheľová (60) a Braňo Mojsej (50): S nahými ženami v apartmáne

Desaťročné manželstvo z Pereša prešlo rôznymi turbulentnými obdobiami najmä pre Braňovu lásku k alkoholu. Najznámejšia je však kauza, keď opitý Braňo vyvádzal s nahými ženami v tatranskom apartmáne. Braňo nedoprial svojej žene pokoj ani po tomto škandále. S 2,85 promile si bez problémov sadol za volant, chytili ho policajti a to bola pre Noru posledná kvapka. Tentoraz už nenaletela na plané sľuby a podala žiadosť o rozvod. Pojednávanie netrvalo ani dvadsať minút a bolo po škandálnom manželstve.

Desaťročné manželstvo z Pereša prešlo rôznymi
turbulentnými obdobiami najmä pre Braňovu lásku
k alkoholu.
Desaťročné manželstvo z Pereša prešlo rôznymi turbulentnými obdobiami najmä pre Braňovu lásku k alkoholu.
Zdroj: Emil Vaško, Archív

S Norou sa život kruto zahral a ak môže niekto povedať, že zažil pád na dno, podnikateľka z Pereša je určite jednou z nich.  O svojich pocitoch za väzenskými múrmi napísala aj knihu.