Veronika Cifrová Ostrihoňová (32) tvorí stabilný pár s moderátorom Matejom „Sajfom“ Cifrom, ktorý si doslova „ulietava“ na nových technológiách a rôznych vychytávkach. Akú úlohu hrajú v jej živote?

Povedali ste, že sa vám nedávno pokazil notebook a obzerali ste sa po novom. Čo sa stalo starému? Niektorým mamičkám sa pritrafí, že dieťa naň niečo rozleje… Máte podobnú príhodu?

Malá zatiaľ, našťastie, nevyliala nič, ale ja som sa raz kúpala s laptopom vedľa vane a asi sa tam nejakým spôsobom dostala voda, lebo potom zázračne prestal fungovať. Samozrejme, ja som tvrdila, že to bolo inými vplyvmi. (Smiech.) Neviem, akým vplyvom „odišiel“ ten posledný, možno len batéria. Švagor mi povedal, že sa to už neoplatí opravovať, treba kúpiť nový, lebo je to náročné technologicky, finančne a tiež ekologicky, že je jednoduchšie vymeniť kus za kus. Jeho koniec bol už asi pôsobenie zubu času.

A čo nejaké hádky, počas ktorých lietajú telefóny alebo notebooky? Pritrafila sa takáto likvidácia?

Ja sa ani nezúčastňujem na hádkach, kde sa niečo hádže. To nie je môj štýl. (Smiech.) Nikdy som asi nič nehodila, príliš si vážim veci. Pamätám si, že raz, keď som kamsi odlietala, pred letiskom mi vypadlo jedno slúchadlo z ucha, a kým som ho stihla dvihnúť zo zeme, prešlo ho auto. Takže som išla na dosť dlhý let bez vlastných slúchadiel, čo ma trochu rozhodilo, ale predýchala som to. Povedala som si, že za trest, lebo sa to stalo mojou neopatrnosťou, si nekúpim nové. Takže som cestu zvládla pekne bez nich.

Moderátorka sa na rozdiel od manžela Sajfu s technológiami príliš nekamaráti. Oceňuje však online porady.
Zdroj: Youtube.com/very veri