Keď sa speváčka objavila nedávno v Bratislave, prekvapila krátkym účesom, ktorý jej náramne svedčí, a aj keď na svoj vek rozhodne nevyzerá, ubral jej ďalšie roky.

Hovorí sa, že za zmenou účesu treba hľadať nového chlapa. Je to váš prípad?

Ja to tak postupne skracujem. Ale včera som vlasy skrátila o ďalších asi päť centimetrov. Vzniklo to spontánne. Dlhé roky mi všetci vizážisti hovorili, nech to spravím, že to chce zmenu, je to nuda. Čo už s dlhými vlasmi – len do copu alebo rozpustené. Je fakt, že jedno ráno som to tak cítila aj ja. A ja som bola prvá, ktorá chytila nožničky, rozdelila som si vlasy na dve polovice a strihla som to sama. (Smiech.)

To ste tak verili svojim zručnostiam, keď ste sa nezverili do rúk profesionála?

Keď odpadlo zhruba tridsať centimetrov, zľakla som sa. Povedala som si: Uf, dúfam, že som to nepos.ala. (Smiech.) Ale potom som mrkla do zrkadla a zdalo sa mi to fajn. Išla som práve na autogramiádu svojho diára a čekovala som to v spätnom zrkadle auta a riešila s kamarátom, čo ma viezol. Hovorím: Dobre? Zle? A on: Super je to! Urob insta storku a uvidíš to hneď podľa reakcií ľudí. Ja nie som príliš „instastorková“, ale povedala som si o. k. A spustila sa lavína veľmi pozitívnych reakcií, takže ma to veľmi potešilo. Kaderníčka, samozrejme, účes potom musela vyladiť. Včera som dala aj preliv a musím povedať, že je to príjemné. My ženy to asi máme rady – občas spraviť radikálnu zmenu.

Dara si vlasy skrátila vlastnoručne.
Dara si vlasy skrátila vlastnoručne.
Zdroj: Emil Vaško

Katka Knechtová ulovila pornoherca. A vôbec netají, čo jej urobil

Dlhé vlasy, ktoré ste nosili roky, vám nechýbajú? Nemáte tiky, že si chcete hrabnúť do hrivy a nie je kam?

Nie, nechýbajú mi. Veľmi rýchlo som si zvykla a cítim akúsi úľavu.

A teda vráťme sa na úvod – nie je za tým aj chlap? Existuje vo vašom živote neodhalený partner alebo sa aspoň rysuje nádejný?

Nie je nikto taký. U mňa je dosť ťažké baviť sa o tom, či chcem alebo nechcem niekoho odhaliť, lebo to sa stane aj bez toho, že by som chcela. Je mi úplne jasné, že to ľudí zaujíma. Tým, že som verejne známa osoba, je dosť pravdepodobné, že fotograf môže byť aj v situáciách, kedy ho tam úplne nepozývam a nechcem. Preto tomu predchádzam tým, že žijem otvorený život a aj vo svojich postoch na sociálnych sieťach rozprávam o veciach a fotím ich. Takže v prípade, že by bol niekto, myslím, že úplne slobodne ho svetu rada predstavím. Ale nepovažujem za nutné predstavovať ľudí a mužov, s ktorými sa kamarátim a občas si s nimi idem sadnúť na kávičku. No nebudem vám klamať, rozhodne doma po večeroch nesedím.

Chodíte často na kávičku?

Nechodím často. (Smiech.) Ale rozhodne doma neplačem do vankúša a nevzpínam ruky so sťažnosťami, že som sama. Sama nie som, ale som sama, keď potrebujem. Ak sa vyskytne niekto, s kým budem mať potrebu byť častejšie, než dajme tomu jednu noc, tak vám ho rada predstavím. (Smiech.)

Dara často provokuje svojím sexi telom. Môže si to dovoliť.
Dara často provokuje svojím sexi telom. Môže si to dovoliť.
Zdroj: Instagram

Adela Vinczeová a šikana? Áno, potvrdil to známy moderátor

Spomenuli ste slobodu. Čo pre vás znamená? Je to ten váš sen žiť na starobu pri mori a vlastniť kaviareň?

Myslím, že sloboda je v mojom živote zastúpená vo veľkom objeme. Som naozaj vďačná za to, že žijem život, ktorý si šoférujem sama odmalička. Včera som sa práve pozerala na svoju Lauru, pretože sme so sestrou riešili jej narodeniny. Bude mať jedenásť rôčkov a tak si hovorím: Bože, to už som naspievala Zvonky, pred nimi som už dávno mala naštartovanú kariéru. Takže ja sa v podstate od nejakých ôsmich rokov slobodne rozhodujem, čo chcem robiť. Nikdy ma nikto nenútil ani do toho, aby som naspievala pesničku, ktorá sa mi nepáči. Aj to som vedela v desiatich rokoch povedať, že nechcem, lebo sa mi nepáči. A o živote pri mori s kaviarničkou uvažujem stále.

Máte už predstavu, ktorá časť sveta by to mala byť?

Mala som v pláne kúpiť byt v Los Angeles, bola som už veľmi blízko, ale potom sa mi, bohužiaľ, stala nešťastná udalosť s tou autonehodou a všetky aktivity, a v neposlednom rade aj peniaze, smerovali úplne inam, takže z toho prirodzene vzišlo. Potom som sa v pocitoch akoby presunula z Ameriky do Ázie, tri roky som mala prenajatý dom na Bali. Tam to milujem, vraciam sa tam. Ale asi by som chcela niečo bližšie, Španielsko sa mi páči. Baví ma to pankáčstvo, divokosť. To, čo má aj Bali, plus to, že tam je aj civilizácia a kultúra. Že keď potrebuješ, máš istotu, že kúpiš, čo chceš.

Čiže sa neviete zaobísť bez komerčných vecí.

Priznávam, že, žiaľ, aj keď som jogín, teplá sprcha, pekná čistá posteľ a dobrá reštaurácia nie sú na škodu. (Smiech.) Mám to rada. Ideál je pre mňa kombinácia práve týchto dvoch svetov. Potrebujem aj to, že môžem prísť na miesto, kde nie je nič, je to divoké, pláž bez tisíc ležadiel a uterákov, ale aj to, že na lusknutie pribehne čašník. Priznávam, aj takéto momenty mám rada. Treba to vyvažovať.

Dara s Laurou si zamilovali Bali.
Dara s Laurou si zamilovali Bali.
Zdroj: Instagram

PROTEKČNÉ celebritné deti. Euríčko do rodinnej kasy si rád zarobí každý

Už niekoľko rokov sa okrem často obšírnych príspevkov na sociálnej sieti prihovárate fanúšikom prostredníctvom diára. Na napísanie knihy nemáte chuť?

Zatiaľ je môj život taký produktívny a tak akčne v pohybe, že nie. Na knihu potrebujem reálne spomaliť, aby som si mohla k tomu sadnúť a nechať myšlienky prúdiť. Predstavujem si práve niekde ten domček, kaviarničku, ktorá by mi vyrábala peniažky z predaných croissantov a ja by som si vypisovala o tom, aké to bolo, a evenutálne plánovala, aké by to ešte mohlo byť. Je dosť možné, že sa to stane, ale ešte nie som v tej časti života.

Spomenuli ste Laurine narodeniny. Máva dieťa celebritnej mamy špeciálne oslavy?

Robíme vždy rodinnú, u nás doma. Objednáme jedlo, príde rodina. Jej detskú oslavu presúvame na leto. Tým, že má narodeniny koncom marca, keď nie vždy je pekné počasie, nedalo by sa to robiť vonku. Máme záhradku, bazén a sme pri lese, takže Laura si neželá si nič iné, len byť doma na záhrade s kamošmi a mať také jednodňové prázdniny.

Speváčkina dcéra Laura o pár dní oslávi jedenáste narodeniny.
Speváčkina dcéra Laura o pár dní oslávi jedenáste narodeniny.
Zdroj: Instagram

Išla pod nôž! Ex superstaristka Martina Schindlerová si vylepšila dekolt

Aké darčeky u nej zabodujú?

Na čom fičí jedenásťročná slečna? Na slize. Totálne sme zaslizovaná celá domácnosť. Vyrába ho, stále objednávame lepidlá. Slizujeme, sme v područí slizu. (Smiech.)

Rozprávame sa pred vašou cestou do L. A., kde sa chystáte natočiť dva videoklipy. Na oddych a dovolenkové aktivity vám zrejme priestor nezvýši...

To teda nie, idem tam hlavne pracovať. Mám to tak vymyslené, že vždy ten mesiac na Bali mám vypnutý telefón, počítač, len raz za čas niečo postnem na Instagram. To mi neuberá čas, lebo odfotiť mňa alebo Lauru trvá dve sekundy, takže to ma až tak nevyťažuje. Insta story ma veľmi nebaví robiť, to priznávam a všetci to o mne vedia. Všetci reklamní partneri sa sťažujú, lebo vraj to má najväčší efekt z hľadiska reklamy. Ale viac-menej ako spievam v pesničkách, to, čo má patriť len nám, snažím sa pred svetom skryť. Ja tak žijem. Všetko, čo spievam v textoch, je najväčšia pravda o mne. Nemám však potrebu postovať úplne všetko, čo prežívam.

V L. A. natočila Dara dva klipy s obľúbeným tímom Slovákov, s ktorým už roky spolupracuje.
V L. A. natočila Dara dva klipy s obľúbeným tímom Slovákov, s ktorým už roky spolupracuje.
Zdroj: Instagram