>>Fuu, to sú premeny! Toto je výsledok, keď si dajú naše celebrity opraviť chrup. Fotky pred a po stoja za to!<<

Herci boli spolu sedem rokov a ešte pred pár mesiacmi Lukáš s iskrami v očiach hovoril, že už túži mať s Dominikou dieťa. Ale podotkol, že chcú počkať, aby sa Dominika ešte chvíľku venovala sebe a svojej kariére. Spoločné noci sa skončili Teraz je však takýmto plánom koniec. Po rokoch sa rozišli.

Naposledy sme ich mohli vidieť spolu pred niekoľkými týždňami v seriáli Divoký Zapadákov. Zo zákulisia Markízy vieme, akí boli zaľúbení, keď ho nakrúcali: „Herci pri natáčaní tohto projektu nie sú nároční, iba Dominika s Lukášom stále trvajú na tom, aby spali blízko seba a osamote,“ prezradil nám člen štábu, ako ich to k sebe ťahalo. Ich spoločné noci sú však už minulosťou. Ako nám potvrdila herečka, Lukáš sa už aj odsťahoval z jej bytu.

Už si nemali čo dať

Dominika nám priznala, že nemá rada nezhody, hádky a už vôbec nie krik. „Každý problém sa snažím riešiť s chladnou hlavou. Kedysi som bola papuľnatá východniarka a nič som si nedala. Teraz je to iné, radšej si zahryznem do jazyka. Ak niekto kričí, ja odchádzam preč,“ konštatuje brunetka. Podľa jej slov mal aj ich rozchod od hádok a kriku na míle ďaleko. „Rozišli sme sa v pokoji. Každý už žije po svojom, ale nikdy nezabudneme, koľko sme toho spolu prežili. Už sme si však asi dali všetko,“ povedala nám herečka s nostalgiou v hlase o dôvode rozchodu.

Španielsko mi pomôže

Lukáša už spájajú s modelkou Soňou Štefkovou, ktorá ho pred pár dňami prišla podporiť aj na módnu prehliadku, kde predvádzal. Dominika si však nového partnera nehľadá. To, že ju už doma nikto nečaká, si vraj nestíha ani uvedomovať. „Aj keď to vyznie divne, teraz mám super obdobie. Mám čas venovať sa sama sebe a spoznávať sa. Veľa čítam, hrám na klavíri, maľujem, učím sa anglický a španielsky jazyk. Myslím si, že mi pomôže, keď vycestujem a zdokonalím sa. Zatiaľ mám určite naplánované Španielsko,“ prezrádza.

Toto by mu závideli nielen rovesníci. Pozrite, aké sexi ženy prišli gratulovať jubilantovi Jankovi Lehotskému

Výčitky

To, s kým tam pôjde, ešte stopercentne nevie, ale buď to budú priateľky, alebo rodičia, s ktorými má perfektný vzťah. „Som šťastná, že mám skvelú rodinu. Sestra, rodičia a ja sme super štvorka, trávime spolu všetok možný čas aj spoločne veľa cestujeme,“ pochválila sa.

FOTO: Kde sa najlepšie bavili celebrity honosného večera? No na záchode!

Svoju sestru Janu, mladšiu o rok, dokonca označila za svoju najlepšiu priateľku, ktorej sa vždy môže vyplakať na pleci. „Ak ma čokoľvek trápi, ona mi vždy pomôže a kedykoľvek môžem za ňou prísť.“ Dodala však, že si to asi veľmi nezaslúži, keďže v detstve sestru poriadne potrápila. „Ja som bola k Jane hrozná. Bola som tá zlá. Ostrihala som jej vlasy, keď o tom ani netušila, raz som ju vzala z postieľky a dala ju do vane s horúcou vodou,“ krúti dnes hlavou. Našťastie, detstvo už majú za sebou a dnes sú z nich najlepšie priateľky, ktoré spolu prežívajú slnečné, ale aj zamračené dni.

Vieme, ako trávila noci v Bratislave oscarová hviezda Jennifer Lawrence. Prekvapí vás, koho mala po boku!

Výber z magazínu Pekné bývanie

Chutné recepty z Dobrého jedla

Niečo o stravovaní

Bude vás zaujímať