Blondínka Gabika Drobová (44) je dlhoročná tvár slovenského šoubiznisu. Má vlastnú módnu televíziu, v ktorej má niekoľko krásnych moderátoriek. Napríklad Jasminu Alagič (29), ktorá sa ešte pred Rytmusom zviditeľnila hlavne vďaka práci u Gabriely.

Do paláca už nemieri

Gabika rokmi zmenila účes aj šatník. Vzdala sa ofiny a krátkych vlasov a upustila od konzervatívnej módy. Naopak, v posledných rokoch viackrát šokovala sexi modelmi, ktoré rada prevetráva v spoločnosti. Určite však nie je vymetačkou párty akcií.Žije zdravo, je milovníčkou pilatesu a lyžovania. No hlavne má stále plné ruky práce. To, že má veľké ambície, potvrdila aj kandidatúrou na prezidentku Slovenskej republiky. 

Gabriela Drobová v 
 roku 1998.
Gabriela Drobová v roku 1998.
Zdroj: Facebook G. D.

„Mám 44 rokov. Vzdelanie, skúsenosti a hlavne energiu, aby som sa pustila do najväčšieho poslania vo svojom živote... Bola som ako vy. S kamarátmi som kritizovala všetko, čo sa deje vo verejnej sfére, ale v podstate nikto z nás nič neurobil. Ja som sa rozhodla, že idem s kožou na trh,“ vysvetlila svoj úmysel Šarmu. Napokon však kandidatúru stiahla.

Citlivá téma

Keďže Gabika s dlhoročným priateľom Karolom Rumanom nemá deti, občas si vypočuje útoky, že sa ich vzdala pre kariéru. Takéto reči sa jej však veľmi dotýkajú: „Nikdy som sa otehotneniu nebránila. S každým partnerom, s ktorým som bola dlhšie, sme to riešili a postupom času dokonca aj iným spôsobom, už odborným. Žiaľ, nevyšlo to,“ priznáva blondína, ktorá však napriek tomu žije naplnený život.

Outfity za tisíce: Monika Babišová po boku manžela, českého premiéra ohurovala luxusom!

Porotca z The Voice Vojta Dyk šokuje: Milujem plodenie detí a dávam si na tom záležať

Meghan sa teraz môže vysmiať dokonalej Kate. Ako sa jej mohol podariť takýto TRAPAS?!