Známa päťdesiatnička Renáta Názlerová je vskutku akčná žena. Vyskúšala si aj viacero profesií, napríklad ako moderátorka, herečka, spisovateľka, žurnalistka, scenáristka, lektorka či dokonca ako riaditeľka domova sociálnych služieb. O svojej „všehochuti“ porozprávala aj v rozhovore pre týždenník Nový Čas pre ženy.

„Kto chce, nájde si spôsob, kto nechce, nájde si dôvod. Keď chcem písať, nájdem si čas, ak chcem pomôcť iným ako mediátorka, takisto. Žurnalistiku som vyštudovala a od nej sa odvíja nielen písanie kníh, ale aj scenárov. Je pravda, že aj vyučujem, ako lektorka sa dospelým snažím priblížiť témy, ktoré majú v sebe potenciál priniesť im nielen nové poznatky, ale im aj z ľudského hľadiska niečo sprostredkovať. Najviac času však venujem práci riaditeľky,“ priblížila, ako to všetko stíha.

Bitkárka z núdze

Ako vníma svoju plnoštíhlosť? „Pre ktorúkoľvek ženu musí byť nepríjemné, ak ju niekto uráža či diskriminuje pre zovňajšok,“ tvrdí Renáta. Sympatická tmavovláska bola už v školských časoch pri sebe a veru deti dokážu byť v tomto smere kruté. Ako to Renáta riešila?

Renáta Názlerová svojimi outfitmi inšpiruje ženy na Instagrame.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cf8TN_MqFee/

Ako to Názlerová riešila, nájdete na ďalšej strane >>