Dakota Cooke (30) z Las Vegas si odstraňovala fúzy z tváre už od začiatku puberty. Najskôr si ich holila, neskôr chodila ku kozmetičke, ktorá jej ich vytrhávala pomocou vosku. Kvôli šikane nechcela byť sama sebou a za svoj výzor sa hanbila.

To všetko sa zmenilo v dospelosti, keď jej výzor pomohol stať sa celebritou. Dakoka si dnes necháva fúzy voľne rásť a dokonca ich predvádza nielen v cirkuse, kde nabrala sebavedomie, ale aj na prehliadkových mólach. Farbí si vlasy, a svojich fanúšikov sa pýta, či si ich má nechať rovné, alebo zmeniť na kučery.

Stala sa modelkou

"Mávam aj ťažké dni a depresie. No keď som sa naposledy vrátila z terapie, radosť mi urobil balíček dizajnových pančuchových nohavíc. Sú také úžasné, že vás teraz zaplavím zábermi v nich, pretože si ich asi nikdy nevyzlečiem," nadchýnala sa Dakota.

Vystupuje v cirkuse.
Zdroj: Instagram_dakotasbeard

Američanka chodí na rôzne festivaly, nechala si urobiť tetovanie, miluje múzeá a dokonca sa stala modelkou na New York Fashion Week. Čo odkázala svetu. "Nenávidela som svoje telo, no dokázalo úžasné veci. Objavilo sa vo filmoch, v tlačených médiách, na módnych prehliadkach, v televízii. Každý si môže splniť svoj sen bez ohľadu na to, ako vyzerá!" uzatvorila Dakota.