V júli 2015 sa z bývalej moderátorky a dnešnej hovorkyne Bratislavského samosprávneho kraja, Lucie Forman, stala mladá vdova. Krutý osud sa postaral o to, že sympatická mamička päťapolročnej dcéry Lary prišla o manžela Davida Formana († 33).

Plachý, ale o to srdečnejší ítečkár, s ktorým si kreslila svoju budúcnosť, podľahol zákernej rakovine hrubého čreva. Bolesť a prázdne miesto v srdci statočnú Luciu nezlomilo. Všetku lásku nasmerovala na svoje dieťa, ktoré už predtým bolo stredobodom jej vesmíru.

Ľubor a Lucia si rozumejú.
Ľubor a Lucia si rozumejú.
Zdroj: Emil Vasko

Nikto však nechce zostať sám a hľadá človeka, s ktorým by mohol zdieľať šťastie, úspech a kto by mu v prípade upršaného počasia rozprestrel dáždnik nad hlavou. Lucka si síce najprv nový vzťah nevedela predstaviť, napokon si však do života pustila muža, s ktorým je veľmi šťastná.

„Áno, mám priateľa a som veľmi šťastná. Ďakujem za každú minútu s ním. Chvíle po jeho boku sú prekrásne a výnimočné. Našla som vďaka nemu pokoj a harmóniu. Mám pocit, že ho poznám celý život,“ hovorí Lucia.

K vzťahu sa pretancovali

Vzťah dvojice sa prevalil pred pár dňami na módnej akcii, kde Luciina dcérka Lara predvádzala na móle. Túto chvíľu si nechcel nechať ujsť ani jej nový priateľ, ktorý má s dievčatkom veľmi dobrý vzťah. Nuž a to bol už len krôčik k odhaleniu, že medzi hrdličkami nejde len o obyčajné kamarátstvo či nevinný sprievod kolegu na spoločenskú akciu. Áno, Ľubor (48) je nielen priateľ, ale aj Luciin kolega. Obaja pracujú na úseku komunikácie Bratislavskej župy, a tak sa ich láska zrodila v kancelárii. Alebo nie?

„S Luckou sa poznáme takmer dva roky. Randiť sme však začali len pred niekoľkými týždňami. Je to ten prípad, keď sa dobré kamarátstvo v istom momente premení na niečo vážnejšie, na lásku. A to sa stalo aj nám, hoci Lucka sa mi vždy páčila,“ smeje sa Ľubor.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.