Aj budúci rok sa dočkáme obľúbenej zábavnej šou. Televízie Nova a Markíza však pripravili do ďalšieho ročníka zaujímavú zmenu. Za porotcovský stôl si sadne tentokrát k stálici akou je spevák Paľo Habera aj hudobník Marián Čekovský, moderátor Leoš Mareš, česká speváčka Monika Bagárová a česká herečka Patricie Pagáčová.

Po prvý raz teda bude hodnotiť spevákov päťčlenná porota!

„SuperStar je matkou všetkých talentových súťaží a ja som rád, že som od prvého ročníka jej súčasťou. Rád objavujem ľudí, ktorí niečo vedia, ale aj tých menej talentovaných, s ktorými je sranda. Očakáva sa odo mňa, že každému vždy na rovinu poviem, čo si myslím a s týmto teda fakt problém nemám. Dúfam, že si to zase všetci naozaj užijeme a nájdeme šikovných ľudí, ktorým otvoríme tie zamknuté dvere. A za tie všetky roky vidím okolo seba veľa nových, dnes už kolegov, ktorým sme pomohli. A to je dobre!“ nechal sa počuť Paľo Habera, ktorý si už pred pätnástimi rokmi vyslúžil prezývku porotcovský kat.

Marián Čekovský vyhlásil: „Medzi mladými ľuďmi budem hľadať najmä takých, ktorí sú progresívni, originálni, nesnažia sa len niekoho kopírovať a do toho, čo robia, dávajú všetky svoje emócie.“ Máme sa na čo tešiť.

FOTO POROTCOV SI POZRITE VO FOTOGALÉRII.