Moderátorka Adriana Kmotríková bola súčasťou Televízie JOJ dlhých 15 rokov. Z Koliby však v januári 2020 definitívne odišla a nové uplatnenie našla v TA3, kde začala moderovať reláciu Život s cystickou fibrózou, ktorá sa neskôr premenovala na Život s diagnózou. Potom sa vrhla na úplne iný projekt - Interiérový dizajn.

„Bude, ako už názov napovedá, o najnovších trendoch v bývaní ako inšpirácia pre tých, ktorí si práve zariaďujú alebo prerábajú byt, alebo pre tých, ktorí si chcú iba jednoducho niečo pekné pozrieť,“ tešila sa nedávno v rozhovore pre Šarm na nový projekt. Ten sa však dlho na obrazovkách neudržal a vedenie TA3 reláciu tento rok nezaradilo do vysielacej štruktúry.

Moderátorka má teraz oveľa viac voľného času. Zrejme aj preto sa pred pár dňami vybrala relaxovať do lyžiarskeho centra Donovaly, kde má trojpodlažnú chatu. Na lyžiarsky svah dorazila s dvadsaťtriročným synom Tomášom, jeho sestra Linda mladšia o dva roky, ktorá Kmotríkovú často sprevádza na spoločenských akciách, s nimi nebola. Dvojica nechala bordový Mercedes na parkovisku a syn ako džentlmen na zjazdovku odniesol lyže.

Ako sa na zjazdovku vystrojila? ›››