Kto doteraz príliš neregistroval rapera, youtubera, influencera a podnikateľa Petra Altofa s umeleckým menom Expl0ited, tak si ho určite všimol vďaka herečke Kristíne Svarinskej (32). Dali sa dokopy len nedávno. Mladý muž vytŕča z davu aj vďaka svojim neprehliadnuteľným tetovaniam.

Nevieš, čo dostaneš

Na svojom tele má Peter Altof všeličo – Sochu slobody, motýlika, nákupný vozík či anglický nápis na hrudi: Žiadna budúcnosť. Zrejme nie každý obrázok v sebe nesie hlboký zmysel, ale je rozhodne spomienkou na nejaký zážitok. Jedna z kérok, ktorú svojho času označil za najobľúbenejšiu, predstavuje vetu: Get what you get. Dá sa preložiť ako: Dostaneš, čo dostaneš. Dal si ju vytetovať v Amsterdame spolu s inými ľuďmi a inšpiráciou im bol nápis na automate na žuvačky.

Áno, v živote si človek niekedy nevyberie, čo dostane. Je to ako múdrosť z Forresta Gumpa: Život je ako bonboniéra, nikdy nevieš, čo ochutnáš. Je to pravda, život priniesol Petrovi aj zážitok, o ktorý nestál. Obrovský strach o otca, ktorý mal nehodu.

Hrozivý pád

Mimochodom, otca nosí stále pri sebe, má ho vytetovaného na svojej hrudi. Kérka vznikla podľa fotografie, na ktorej otec drží malého Petra a on má hlavu v tlame dinosaura. Tetovanie je na mieste, ktoré v oblečení nevidieť, na hrudi. A čo sa youtuberovmu otcovi stalo? Pokračovanie na nasledujúcej strane.