Piatkový duel na Farme prekvapil nejedného diváka. Nebojácna a cieľavedomá Miša sklamala fanúšikov a schválne nechala vyhrať súperku.

Už stačilo!

Napriek tomu, že jej moderátorka Evelyn dohovárala, aby sa nevzdávala a bojovala, nedala si povedať. „Do duelu som išla s tým, že idem domov. Cítila som, že už stačilo a chcem domov za deťmi,“ vysvetlila nám Miška, ktorá sama vychováva dcéru Karin Viktóriu (14) a syna Michala (11).

Toto stihli kamery 
 natočiť.Potom sa išli 
 ukryť
 a po čase sa odpojili aj 
 od mikrofónov.
Toto stihli kamery natočiť.Potom sa išli ukryť a po čase sa odpojili aj od mikrofónov.
Zdroj: TV Markíza, Facebook

Sex v priamom prenose

Zdá sa, že deti vychováva tak, aby si z ničoho nerobili ťažkú hlavu. Ich mama totiž mala na Farme intímnosti s Dominikom mladším o trinásť rokov. Po žúre, keď chudobní dostali od bohatých alkohol, obaja odhodili zábrany, a tak sa hneď v úvodnom týždni na Farme uskutočnil prvý sex! Pikantériou je, že Dominik na statok prišiel ako panic a po akte sa farmárom chválil, že vďaka tomu už nebude taký hanblivý ako pred súťažou.

Miška sama vychováva 
 dcéru
 Karin Viktóriu a syna 
 Michala.
Miška sama vychováva dcéru Karin Viktóriu a syna Michala.
Zdroj: TV Markíza, Facebook

Do smiechu mu však nebolo, keď po pár týždňoch za ním prišla Miša, že má nejaký zdravotný problém a naznačila možnosť, že je tehotná. Čo jej na to povedali doma deti, že ich mama „zaučila“ mladučkého Dominika? „Ony sa na tom len smiali a neprežívali to,“ prezradila stručne Miša.

Ku kauze tehotenstva už nechce vyjadrovať. Prezradila aspoň to, čo ako prvé urobila po návrate. „Na Farme som už nemohla jesť kapustu s kapustou. Po vypadnutí sme sa išli so sestrou naobedovať a prvé, čo som si objednala, bola kapustová polievka. Neviem, či som si to neuvedomila alebo to bolo automatické po tých dlhých týždňoch na statku,“ uzatvára s radosťou v hlase, že už je doma.