Dara Rolins sa poctivo chystala na svoj koncert pri príležitosti 50-tych narodenín. Zorganizovala ho v pražskej 02 Aréne. "Budem vás netrpezlivo čakať... A teraz rada špeciálne pre moje ženy. Koncert trvá skoro tri hodinky, preto si nezabudnite predtým odskočiť :). Nerada by som, aby ste prišli čo i len o jednu notu, o jeden okamih, o jednu emóciu," pozývala deň pred koncertom ľudí.

Hala bola v sobotu doslova nabitá fanúšikmi. Bola to skutočná takmer trojhodinová párty, pri ktorej si prišli na svoje aj milovníci jej detských hitov. "Toto som si nepredstavovala ani v tom najkrajšom sne. Toto je najkrajšia narodeninová párty, akú si človek môže priať," povedala Dara v eufórii na pódiu a hrdo dodala jedno slovo: "Päťdesiat!" Speváčka, ktorá sa v tom momente hrdo otočila o 360 stupňov, aby zdôraznila aj pozadie v skvelej kondícii, si vyslúžila veľký potlesk.

Prekvapením večera bolo viacero hostí - Anita Soul, Monika Bagárová, ktorá si s ňou strihla staršiu pieseň v slovenčine, tiež Tina ale absolútnou topkou boli Rytmus a jej dcéra Lola.

„Silní muži vždy definovali môj život. Vždy to tak bolo a bude,“ povedala Dara po tom, ako spolu s Rytmusom odspievali pieseň Party DJ. „Sú tu všetci, ktorých rešpektujem a nejakým spôsobom patrili a patria do môjho života," dodala podľa českého Blesku Dara, pozerajúc sa na Rytmusa nad ňou, ktorý stál na vyvýšenom pódiu.
Raper, s ktorým žila sedem rokov, povedal: "Ďakujem ti za všetko... že sa o nás všetkých staráš. A prajem ti lásku a zdravie." Potom zmizol z pódia. Na koncetre nechýbal samozrejme Darin súčasný partner, Pavel Nedvěd.

 Dara dopriala veľký potlesk aj svojej dcére Laure, ktorá si s ňou zaspievala tiež. „Kde inde by mala moja Laura prvýkrát v živote vystúpiť, než v O2 Aréne...“ povedala rozcítená Dara, ktorá nezabudla z pódia pozdraviť aj svoju mamu. Jej otec sa už na svoju úspešnú dcéru pozerá z neba.