V televízii však aj naďalej beží obľúbený seriál Mama na prenájom, kde hrá aj vdova po hercovi a hudobníkovi Danovi Heribanovi († 43) Kamila Heribanová. Diváci však skritizovali správanie televízie, ktorá na instagramovom profile seriálu propaguje vývoj deja a správanie postáv. V seriáli je Kamila, ktorá hrá partnerku Vlada Kobielskeho, aktuálne tehotná.Ako píše rdakcia ŽIVOT, Markíza zverejnila foto hercov a divákov chcela zapojiť do príbehu.

„Dnes sa dozvieme pohlavie bábätka. Aké meno by ste zvolili pre chlapčeka a aké pre dievčatko?" napísali k fotografii, na ktorej je aj Kamila Heribanová. Nie všetkým však táto otázka prišla v týchto dňoch vhod.

Fotografiu, ktorá nahnevala fanúšikov, nájdete v galérii

„Podľa mňa je teraz maximálne nechutné riešiť takéto príspevky, aj keď seriál je super a aj my pozeráme..., ale v realite prišla o milujúceho manžela. Úprimnú sústrasť ,“ napísala Simona, s ktorej príspevkom súhlasili desiatky ďalších divákov.

„To vážne dáte takýto príspevok sem teraz? Myslíte, že je to vhodné? Mne to príde cez čiaru, Markíza,“ reagovala Linda, s ktorou takisto súhlasili ďalší. „Herečka prežíva najhoršie obdobie života a Markíza si veselo rieši seriál... Cynické, odporné... Keď už treba riešiť dejovú linku za každú cenu, snáď sa dá dať aj iný obrázok, alebo riešiť v seriáli niečo iné,“ myslí si ďalšia diváčka.