Počas tohtoročného filmového festivalu v Karlových Varoch rozvírila Anna Kadeřávková  šoubiznisové vody tým, že sa prešla po kolonáde zavesená do Mareka Majeského. Fotografi hereckú dvojicu zachytili, ako sa miestnymi uličkami spoločne prechádzajú ruka v ruke a vraj nechýbali ani nežné dotyky a bozky.

Herec sa okamžite ohradil a podal vysvetlenie, že na festivale mu spoločnosť robila manželka a deti a mladučkú herečku len sprevádzal na aktivity spojené s prezentáciou ich spoločného filmu. V snímke Šťastný nový rok hrá Češka influencerku, Majeského milenku. Herečka sa v tom období na sociálnej sieti vyjadrila podozrivo: „K Slovensku mi dokonca prirástlo srdce.“ Dnes už vieme, že dôvodom nebol ženatý herec...

Randí s raperom

Anička totiž randí so slovenským raperom. „S Marekom Majeským sme v reálnom živote len kolegovia. Celá kauza vznikla iba na základe fotografie z tlačovej konferencie práve nášho spoločného filmu, kde mi na pár sekúnd ponúkol rameno ako pravý džentlmen, keď videl, ako nemotorne zápasím s nerovným chodníkom na vysokých opätkoch. Mojím partnerom je už nejaký čas Jano, ktorý je s Marekom dobrý kamarát. Takže celá milenecká kauza bola holý nezmysel,“ povedala Šarmu a zároveň odtajnila identitu svojho priateľa. Je ním známy raper Strapo (30). Ten pracuje na produkcii vo filme a má v ňom menšiu úlohu.

Herečka a Strapo tvoria šťastný pár už niekoľko mesiacov.
Herečka a Strapo tvoria šťastný pár už niekoľko mesiacov.
Zdroj: Archív, Profimedia.sk