Cez víkend odovzdali najprestížnejšie televízne ceny Spojeného kráľovstva. Najmä dámy využili možnosť blysnúť sa v róbach na červenom koberci. V kurze je stále nesmrteľná čierna a biela, výdatne im však konkurujú ich kombinácie a čierne bodky ako na srsti dalmatíncov. Vidno, že na tento rok pripadla premiéra filmu o Cruelle, ktorá milovala bodky dalmatíncov.

Prateta bodovala

V bodkovaných šatách á la dalmatínec si po cenu kráčala aj Helen Bonham Carterová (54). Mimochodom, získala ju za vedľajšiu rolu v seriáli Koruna, kde hrala sestru kráľovnej Alžbety, teda vlastne pratetu čerstvo narodenej Lily. Táto najvoľnomyšlienkarska členka kráľovskej rodiny by možno mala pre Harryho s Meghan najväčšie pochopenie.

Herečka má s Margareth veľa spoločného. Je podobný živel a vie si užívať život a našťastie nie je členka kráľovskej rodiny, takže ju neobmedzuje žiadny protokol. Aj za muža si môže vybrať, koho chce, preto ochotne pózovala so svojím „toy boyom“, s nórskym spisovateľom Ryeom Dag Holmboem (33). Vidno, že vekový rozdiel nerieši a stále platia jej slová, že ich vzťah je magický a ľudia starnú rozdielnou rýchlosťou. Jej priateľ je vraj stará duša v mladom tele, a preto sa cítia ako rovesníci.